iPhone 12

Co najmniej jedna trzecia właścicieli obecnych generacji iPhone’a kupi iPhone 12

Nie jest tajemnicą, że na rynku smartfonów od pewnego już czasu obserwujemy stagnację i dlatego producenci starają się ?przekupić? klienta nie projektem czy aparatami, ale wprowadzając innowacyjne technologie.

W przypadku Apple’a, którego sprzedaż iPhone’a spadła w poprzednich kwartałach tego roku, ten problem jest szczególnie istotny. Jest tylko jedno wyjście i stanie się ono motorem napędowym sprzedaży iPhone’a na 2020 rok.

Co najmniej jedna trzecia właścicieli obecnych generacji iPhone'a kupi iPhone 12 polecane, ciekawostki iPhone 12, Apple  Nie jest tajemnicą, że na rynku smartfonów od pewnego już czasu obserwujemy stagnację i dlatego producenci starają się ?przekupić? klienta nie projektem czy aparatami, ale wprowadzając innowacyjne technologie. iPhone11

Analitycy Wedbush są przekonani, że iPhone 11 to dopiero początek fali sprzedaży Apple. We wrześniu 2020 roku korporacja wprowadzi pierwszy iPhone z 5G, który otworzy szerokie możliwości smartfonów Apple we wszystkich kierunkach. Co najmniej pięć wersji iPhone’a zostanie uruchomionych w 2020 r., ale głównym wydarzeniem będzie oczywiście obsługa szybkich sieci piątej generacji.

Obecnie na świecie jest około 900 milionów właścicieli iPhone’ów, a eksperci szacują, że ponad jedna trzecia z nich prawdopodobnie przejdzie na iPhone’a 5G w przyszłym roku. Oznacza to, że wysoki popyt zapewnią nie tyle nowi klienci, co użytkownicy obecnych generacji smartfonów Apple.

Co najmniej jedna trzecia właścicieli obecnych generacji iPhone'a kupi iPhone 12 polecane, ciekawostki iPhone 12, Apple  Nie jest tajemnicą, że na rynku smartfonów od pewnego już czasu obserwujemy stagnację i dlatego producenci starają się ?przekupić? klienta nie projektem czy aparatami, ale wprowadzając innowacyjne technologie. iPhone12

Analitycy uważają, że popyt na nowe urządzenia Apple będzie ogromny: Apple niedawno poinformowało dostawców, że planuje w przyszłym roku sprzedać 100 milionów iPhone’ów.

Jak będzie wyglądał iPhone 12?

Oczywiście nie bez innowacji projektowych. Według plotek, przyszły projekt iPhone’a będzie zbliżony do bardziej kwadratowego kształtu iPhone’a 5. Będzie podobny do obecnego projektu iPada Pro, tylko na mniejszą skalę. Istnieją również doniesienia, że ??firma negocjuje użycie ultradźwiękowego czujnika odcisków palców pod ekranem od Qualcomm.

Jak myślisz, co będzie główną funkcją iPhone’a 12?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top