Co nowego w iOS 14.5 - wszystkie nowości na filmie polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, nowosci w iOS 14.5, Nowości, lista zmian, iOS 14.5 na filmie, co nowego w iOS 14.5, Apple  iOS 14.5 oficjalnie wydany, więc zgodnie z tradycją mamy dla Was krótkie wideo na którym zostały przedstawione wszystkie najważniejsze nowości i zmiany jakie pojawiły się w udostępnionej kilkanaście minut temu nowej wersji systemu  iOS. iOS14.5 1

Co nowego w iOS 14.5 – wszystkie nowości na filmie

iOS 14.5 oficjalnie wydany, więc zgodnie z tradycją mamy dla Was krótkie wideo na którym zostały przedstawione wszystkie najważniejsze nowości i zmiany jakie pojawiły się w udostępnionej kilkanaście minut temu nowej wersji systemu  iOS.

Poniżej mam dla Was nagranie na którym znajdziecie wszystkie nowości jakie pojawiły się w iOS 14.5. Zmian ogólnie jest dość sporo. Znajdziecie tutaj między innymi nowe emoji, możliwość odblokowania iPhone’a za pomocą Apple Watch, udoskonalenia w Mapach i w prywatności.

Co nowego w iOS 14.5

Jeśli chodzi o oficjalną listę zmian w iOS 14.5 to znajdziecie ją klikając w to miejsce. Co to powyższego nagrania to jego autorem powyższego nagrania jest iDeviceHelp.

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry