Co nowego w iOS 14 beta 7 polecane, ciekawostki zmiany, iOS 14 beta 7, co nowego w iOS 14 beta 7  3 września Apple udostępniło programistom siódmą wersję beta iOS 14 i iPadOS 14. Porozmawiajmy o głównych innowacjach w tych wersjach testowych. IOS14BETA7 2

Co nowego w iOS 14 beta 7

3 września Apple udostępniło programistom siódmą wersję beta iOS 14 i iPadOS 14. Porozmawiajmy o głównych innowacjach w tych wersjach testowych.

Pierwszą zmiana jaka pojawiła się w nowych betach są tapety. W siódmej becie iOS 14 dodano specjalne ciemne wersje ?tęczowych? tapet dostosowując je tym samym do trybu ciemnego dostępnego w systemie.

Co nowego w iOS 14 beta 7 polecane, ciekawostki zmiany, iOS 14 beta 7, co nowego w iOS 14 beta 7  3 września Apple udostępniło programistom siódmą wersję beta iOS 14 i iPadOS 14. Porozmawiajmy o głównych innowacjach w tych wersjach testowych. iOS14beta7 1 1

Ponadto w nowej becie pojawiły się dodatkowe kategorie w Bibliotece aplikacji takie jak: Media społecznościowe, Narzędzia, Produktywność i finanse, Kreatywność, Rozrywka, Inne, Informacje i czytanie, Zdrowie i fitness, Zakupy i jedzenie, Podróże, Gry i edukacja.

Co nowego w iOS 14 beta 7 polecane, ciekawostki zmiany, iOS 14 beta 7, co nowego w iOS 14 beta 7  3 września Apple udostępniło programistom siódmą wersję beta iOS 14 i iPadOS 14. Porozmawiajmy o głównych innowacjach w tych wersjach testowych. Airpods komunikat

Naprawiony został również błąd związany z połączeniem AirPods. Okno informujące o poprawnym sparowaniu telefonu ze słuchawkami wyświetlało nieprawidłowy tekst.

Poniżej wszystkie zmiany przedstawione na filmie, którego autorem jest zollotech.

Dla przypomnienia dodam, że ostateczne i finalne wersje iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 i tvOS 14 mają pojawić się pod koniec września.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry