Co nowego w iOS 15.5 beta 1 - lista nowości i zmian ciekawostki iPadOS 15.5, iOS 15.5, co nowego w iOS 15.5 beta 1  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła iOS 15.5 beta 1  i iPadOS 15.5 beta 1. W tym wpisie przedstawimy Wam listę nowości i zmian. iOS15.5 1300x700

Co nowego w iOS 15.5 beta 1 – lista nowości i zmian

Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła iOS 15.5 beta 1  i iPadOS 15.5 beta 1. W tym wpisie przedstawimy Wam listę nowości i zmian.

W jednym artykule zebraliśmy wszystkie nowe funkcje, które udało nam się do tej pory znaleźć. Są to:

Odniesienia do Apple Classical

Co nowego w iOS 15.5 beta 1 - lista nowości i zmian ciekawostki iPadOS 15.5, iOS 15.5, co nowego w iOS 15.5 beta 1  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła iOS 15.5 beta 1  i iPadOS 15.5 beta 1. W tym wpisie przedstawimy Wam listę nowości i zmian. AppleClassical 1

W nowej wersji beta znaleziono odniesienia do aplikacji “Apple Classical”, nad którą firma z Cupertino pracuje, aby zintegrować ją z Apple Music, co sugeruje, że samodzielna aplikacja zostanie wkrótce udostępniona. W kodzie aplikacji Muzyka znaleziono w szczególności dwa ciągi kodu “Otwórz w Apple Classical” i “Otwórz to w nowej aplikacji przeznaczonej do muzyki klasycznej”, ale wspomniana aplikacja nie została jeszcze udostępniona.

W sierpniu 2021 roku firma Apple przejęła serwis streamingowy z muzyką klasyczną Primephonic i zapowiedziała stworzenie nowej oferty muzyki klasycznej w ramach usługi “Apple Music”.

Firma planuje uruchomić nową, samodzielną aplikację poświęconą muzyce klasycznej, która będzie łączyć interfejs użytkownika i specjalizację Primephonic w zakresie muzyki klasycznej z Apple Music i funkcjami takimi jak Lossless i Spatial Audio. Firma Apple nie podała szczegółów dotyczących terminu uruchomienia aplikacji.

Apple Pay Cash

Co nowego w iOS 15.5 beta 1 - lista nowości i zmian ciekawostki iPadOS 15.5, iOS 15.5, co nowego w iOS 15.5 beta 1  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła iOS 15.5 beta 1  i iPadOS 15.5 beta 1. W tym wpisie przedstawimy Wam listę nowości i zmian. ApplePay cash

W sekcji Apple Pay Cash w aplikacji Wallet znajdują się teraz przyciski “Zamów” i “Wyślij”, które ułatwiają zarządzanie gotówką bezpośrednio z poziomu aplikacji Wallet. Usługa Apple Cash nie jest obecnie dostępna w Wielkiej Brytanii.

Universal Control

Co nowego w iOS 15.5 beta 1 - lista nowości i zmian ciekawostki iPadOS 15.5, iOS 15.5, co nowego w iOS 15.5 beta 1  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła iOS 15.5 beta 1  i iPadOS 15.5 beta 1. W tym wpisie przedstawimy Wam listę nowości i zmian. universal

Zgodnie z chagelogiem systemu macOS 12.4 beta 2, funkcja Universal Control w systemach iPadOS 15.5 i macOS Monterey 12.4 nie jest kompatybilna z urządzeniami z systemem macOS 12.3 lub iPadOS 15.4, dlatego firma Apple sugeruje, aby użytkownicy, którzy chcą nadal korzystać z tej funkcji, zaktualizowali swoje urządzenia do nowych wersji beta.

Aktualizacja SportKit

Apple przygotowuje się do uruchomienia Major League Baseball na Apple TV z Friday Night Baseball. W systemie iOS pojawiają się pierwsze odniesienia do wyników poszczególnych rund meczu.

iTunes Pass zmienia nazwę

Wygląda na to, że firma Apple pracuje nad zmianą nazwy “iTunes Pass” na Wallet, zmieniając ją na “Apple Balance”. Odniesienia do Apple Balance zostały znalezione przez serwis 9to5Mac. “Saldo konta może być wykorzystane do zakupu produktów, akcesoriów, aplikacji, gier i innych artykułów online lub w sklepach za pomocą Apple Pay” – czytamy w kodzie.

Wszystkie nowości możecie zobaczyć także na filmie, którego autorem jest zollotech.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry