iOS 13

Co się stało z 3D Touch w najnowszym iOS 13

Krótko przed konferencją WWDC w sieci pojawiły się pogłoski, że w iPhonie 11 nie będzie 3D Touch. Pierwsza beta systemu iOS 13 wydaje się potwierdzać tę teorię.

W najnowszej wersji iOS większość gestów 3D Touch została zastąpiona przez Haptic Touch. Teraz, aby wywołać wyskakujące menu i podglądy, nie musisz naciskać mocno ekranu. Wystarczy jedno dłuższe przytrzymanie ikony.

Co się stało z 3D Touch w najnowszym iOS 13 polecane, ciekawostki co z 3d touch w iOS 13, 3d touch  Krótko przed konferencją WWDC w sieci pojawiły się pogłoski, że w iPhonie 11 nie będzie 3D Touch. Pierwsza beta systemu iOS 13 wydaje się potwierdzać tę teorię. iOS13 3DTouch

Nową opcję docenią na pewno właściciele iPhone SE, XR, iPad i iPod touch. Jednak użytkownicy iPhone’a 6s i nowszych modeli będą rozczarowani, ponieważ nowe wywołanie menu działa nieco wolniej i nie jest tak wygodne jak 3D Touch. Funkcję otrzymają także wszystkie iPady kompatybilne z iPadOS.

Co się stało z 3D Touch w najnowszym iOS 13 polecane, ciekawostki co z 3d touch w iOS 13, 3d touch  Krótko przed konferencją WWDC w sieci pojawiły się pogłoski, że w iPhonie 11 nie będzie 3D Touch. Pierwsza beta systemu iOS 13 wydaje się potwierdzać tę teorię. iOS13 aparat

Jedynym miejscem, w którym 3D Touch nadal działa, jest latarka i przyciski aparatu na ekranie blokady oraz na klawiaturze w momencie, gdy chcemy włączyć tryb gładzika (na urządzeniach bez 3D Touch, musisz przytrzymać spację).

Jednocześnie w ustawieniach nowego pozostała sekcja z 3D Touch . Nie wiadomo jednak, czy pojawi się ona w ostatecznej wersji systemu.

Jak dotąd wydaje się, że Apple przygotowuje iOS 13 dla flagowego iPhone’a, który nie będzie miał 3D Touch.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry