applewatchx

Co wiemy o Apple Watch SE 3. generacji?

Apple Watch SE 3. generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń. Co o nim wiemy? Zebraliśmy wszystkie informacje.

Poniżej przedstawimy wszystko, co do tej pory wiemy na temat tego nowego modelu, włączając w to wygląd, specyfikacje, funkcje i datę premiery.

Co wiemy o Apple Watch SE 3. generacji? ciekawostki Apple Watch SE 3. generacji  Apple Watch SE 3. generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń. Co o nim wiemy? Zebraliśmy wszystkie informacje. AppleWatch 1

Wygląd i wyświetlacz

Według informacji udostępnionych przez firmę badawczą Omdia, Apple Watch SE 3. generacji będzie posiadał ten sam wyświetlacz co Apple Watch Series 8. Oznacza to, że zobaczymy tutaj pewne zmiany w porównaniu do obecnej wersji SE.

Apple Watch Series 8 i Apple Watch Series 9 mają taki sam rozmiar wyświetlacza jak Apple Watch Series 7, który wprowadził delikatnie zaokrąglony wygląd, aby pomieścić większe ekrany. Możemy zatem przypuszczać, że trzecia generacja Apple Watch SE będzie miał taki sam wygląd jak wspomniany wcześniej Watch Series 7. Nowość  będzie dostępna w dwóch rozmiarach obudowy: 41 mm i 45 mm, w porównaniu do aktualnej wersji Apple Watch SE, która ma rozmiary 40 mm i 44 mm.

Specyfikacja i funkcje

Obecna generacja Apple Watch SE wyposażona jest w chip S8, który oparty jest na A13 Bionic i jest praktycznie identyczny z poprzednimi wersjami chipów S6 i S7.

Spodziewamy się, że trzecia generacja Apple Watch SE otrzyma co najmniej chip S9, który będzie oparty na chipie A15 Bionic. Istnieje nawet możliwość, że nowy model otrzyma chip “S10” z kolejnych modeli Apple Watch w przyszłym roku. Druga generacja Apple Watch SE posiada drugą generację czujnika tętna, który może zostać zaktualizowany. Szybkie ładowanie, które zostało wprowadzone w Apple Watch Series 7, również może pojawić się w Apple Watch SE 3.

Zachowane funkcje

Niektóre funkcje, takie jak czujnik poziomu tlenu we krwi, aplikacja do pomiaru nasycenia tlenu we krwi, elektryczny czujnik tętna i aplikacja EKG oraz funkcja mierzenia temperatury ciała, pozostaną prawdopodobnie ekskluzywnymi funkcjami. Pierwsza i druga generacja Apple Watch SE oferowały podstawową gamę funkcji do monitorowania zdrowia. Jeśli pojawią się jakieś nowe funkcje związane ze zdrowiem, najbardziej prawdopodobne jest wprowadzenie EKG. Ponadto, Apple Watch SE nigdy nie posiadały chipu Ultra Wideband, więc szanse na wprowadzenie drugiej generacji tego chipu do nowego modelu wydają się niewielkie.

Data premiery

Pierwsza generacja Apple Watch SE została wprowadzone na rynek we wrześniu 2020 roku, a druga we wrześniu 2022 roku. Według Marka Gurmana z Bloombergu, przewiduje się, że Apple Watch SE będzie więc pojawiał się co dwa lata, co sugeruje, że trzecia generacja pojawi się we wrześniu 2024 roku.

Oczywiście jak będziemy wiedzieli coś więcej na temat nowego Apple Watch od razu damy wam znać. A co wy o tym sądzicie? Ktoś z was czeka na 3. generację Apple Watch SE? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 169

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top