Co wiemy o nowym iPadzie Pro? ciekawostki wszystko o nowym iPad Pro, iPad Pro 2022, iPad Pro, 2022  Apple ma wydać w tym roku nowego iPada Pro z układem M1, wyświetlaczem miniLED i obsługą 5G. W dzisiejszym artykule podsumujemy wszystkie informacje, które wiemy o tym urządzeniu. Czego więc możemy się spodziewać? iPadPro 1300x700

Co wiemy o nowym iPadzie Pro?

Apple ma wydać w tym roku nowego iPada Pro z układem M1, wyświetlaczem miniLED i obsługą 5G. W dzisiejszym artykule podsumujemy wszystkie informacje, które wiemy o tym urządzeniu. Czego więc możemy się spodziewać?

Na początek zacznijmy od ekranu i wyglądu.

Wygląd i ekran

Co wiemy o nowym iPadzie Pro? ciekawostki wszystko o nowym iPad Pro, iPad Pro 2022, iPad Pro, 2022  Apple ma wydać w tym roku nowego iPada Pro z układem M1, wyświetlaczem miniLED i obsługą 5G. W dzisiejszym artykule podsumujemy wszystkie informacje, które wiemy o tym urządzeniu. Czego więc możemy się spodziewać? ipadpro 1

Wieści o nowym wyglądzie iPada Pro 2022 zaczęły pojawiać się w czerwcu 2021 roku. Według Marka Gurmana z Bloomberg, najnowszy iPad otrzyma szklany tył, który umożliwia bezprzewodowe ładowanie, najprawdopodobniej za pośrednictwem MagSafe. W grudniu powiedział to samo.

„Ładowanie bezprzewodowe zastępuje zwykły przewód zasilający podkładką indukcyjną, co ułatwia użytkownikom ładowanie baterii urządzenia. Stała się powszechną funkcją smartfonów, ale wśród tabletów jest rzadkością. Apple dodało bezprzewodowe ładowanie iPhone’ów w 2017 roku i zaktualizowało go w zeszłym roku za pomocą systemu MagSafe opartego na magnesach, aby zapewnić bardziej spójne prędkości ładowania.”

Firma testuje podobny system MagSafe w iPad Pro. Ładowanie bezprzewodowe będzie prawdopodobnie wolniejsze niż podłączenie ładowarki.

W styczniu 2022 r. 9to5Mac odkrył, że Apple jednak napotkało problem. Chociaż firma testowała całkowicie szklany tył na iPadzie Pro 2022, stało się to wadą, ponieważ urządzenie może łatwo się uszkodzić, a także jest znacznie bardziej kruche. Według źródeł firma opracowała prototypy iPada Pro z większym logo Apple (podobnie jak nowy MacBook Pro) pod którym znajdzie się MagSafe. Prototyp ma również silniejsze magnesy i obsługuje ładowanie z większą prędkością niż MagSafe dla iPhone’a. Pod względem wyświetlacza urządzenie prawdopodobnie będzie dostępne w dwóch różnych rozmiarach: 11″ i 12,9″.

Czip i pojemność

Co wiemy o nowym iPadzie Pro? ciekawostki wszystko o nowym iPad Pro, iPad Pro 2022, iPad Pro, 2022  Apple ma wydać w tym roku nowego iPada Pro z układem M1, wyświetlaczem miniLED i obsługą 5G. W dzisiejszym artykule podsumujemy wszystkie informacje, które wiemy o tym urządzeniu. Czego więc możemy się spodziewać? czip

Po tym, jak Apple zaskoczyło wszystkich, dodając chip M1 do iPada Pro, prawdopodobnie firma wypuści nową wersję tego chipa i zamieści ją w nowym tablecie wersji Pro. Ten iPad prawdopodobnie będzie zawierał układ M2, który podobno zostanie wydany z przeprojektowanym MacBookiem Air. Inną opcją byłoby dodanie przez Apple chipów M1 Pro lub M1 Max do iPada Pro, chociaż nie ma doniesień o tej opcji.

Urządzenie powinno być dostępne w następujących opcjach:

  • 128 GB;
  • 256 GB;
  • 512 GB;
  • 1 TB;
  • 2TB.

Baterie, 5G i nowe akcesoria

Co wiemy o nowym iPadzie Pro? ciekawostki wszystko o nowym iPad Pro, iPad Pro 2022, iPad Pro, 2022  Apple ma wydać w tym roku nowego iPada Pro z układem M1, wyświetlaczem miniLED i obsługą 5G. W dzisiejszym artykule podsumujemy wszystkie informacje, które wiemy o tym urządzeniu. Czego więc możemy się spodziewać? akcesoria

9to5Mac potwierdził także, że Apple pracuje nad nowym iPadem Pro z większą baterią, ponieważ niektórzy użytkownicy narzekają, że Magic Keyboard powoduje nadmierne rozładowanie baterii. Chociaż nie ma doniesień o 5G, prawdopodobnie iPad Pro ją zaoferuje. Nie ma też mowy o nowym akcesorium, ale ponieważ firma planuje wprowadzić złącze MagSafe do ładowania iPada Pro, przynajmniej etui Smart Folio i Magic Keyboard mogą uzyskać drobne poprawki.

Ktoś z Was czeka na nowego iPada Pro? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top