Co znajdziemy w środku iPhone'a 6 Plus? ciekawostki środek iPhone 6 Plus, jak otworzyć iPhone Plus, iPhone 6 Plus rozebrany na częsci, ile ram iPhone 6 Plus, Apple, "Appka" "Aplikacja" "iPhone" "iOS 7"  Chwilę temu rozkładaliśmy iPhone'a 6, a teraz nadeszła pora na drugi wariant urządzenia. Po rozłożeniu okazało się, że w środku wygląda niemal, jak poprzednia generacja iPhone'a.  iPhone6Plus 1300x700

Co znajdziemy w środku iPhone’a 6 Plus?

Chwilę temu rozkładaliśmy iPhone’a 6, a teraz nadeszła pora na drugi wariant urządzenia. Po rozłożeniu okazało się, że w środku wygląda niemal, jak poprzednia generacja iPhone’a.

Umiejscowienie wszystkich komponentów w środku urządzenia jest dokładnie taka sama, jak w iPhone 5S, z wyjątkiem wielkiej baterii. Pojemność baterii wynosi 2,915mAh, czyli niemal 2x więcej, niż w modelu 5S.

Co znajdziemy w środku iPhone'a 6 Plus? ciekawostki środek iPhone 6 Plus, jak otworzyć iPhone Plus, iPhone 6 Plus rozebrany na częsci, ile ram iPhone 6 Plus, Apple, "Appka" "Aplikacja" "iPhone" "iOS 7"  Chwilę temu rozkładaliśmy iPhone'a 6, a teraz nadeszła pora na drugi wariant urządzenia. Po rozłożeniu okazało się, że w środku wygląda niemal, jak poprzednia generacja iPhone'a.  gfSHroHaUBGIZEaO.medium

W środku znajdziemy też układ A8 z 1GB pamięci operacyjnej RAM LPDDR3 od producenta Elpida. Dalej znajduje się nowy modem LTE od Qualcomma i koprocesor M8, obok niego widnieje chip NFC.

Jeżeli chodzi o aparat Apple dokonało kroku w tył, nadal jest to aparat z 8MPx matrycą, która posiada optyczną stabilizację obrazu i aperture f/2.2.

Więcej zdjęć i informacji na temat iPhone 6 Plus znajdziecie na stronie ifixit.com

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry