applestore

Cofnij się w czasie i odwiedź pierwszy Apple Store

Dzięki aplikacji The Apple Store Time Machine można odbyć podróż w czasie i odwiedzić pierwszy w historii Apple Store, pochodzący z 2001 roku, oraz kolejne trzy kultowe sklepy Apple.

Michael Steeber udostępnił niesamowitą aplikację dla komputerów Mac o nazwie The Apple Store Time Machine. Aplikacja pozwala użytkownikom cofnąć się w czasie i ponownie odwiedzić cztery pierwsze Apple Stor w 3D.

Cofnij się w czasie i odwiedź pierwszy Apple Store ciekawostki The Apple Store Time, Apple Store  Dzięki aplikacji The Apple Store Time Machine można odbyć podróż w czasie i odwiedzić pierwszy w historii Apple Store, pochodzący z 2001 roku, oraz kolejne trzy kultowe sklepy Apple. Apple Fifth Avenue Time Machine

Projekt ten jest celebracją miejsc i produktów, które ukształtowały nasze życie w ciągu ostatnich kilku lat i jest oparty na żmudnych badaniach historii Apple.

Co to za miejsca do których można wirtualnie zanurzyć się w historii marki z Cupertino?

  • Tysons Corner w Wirginii – rok 2001.
  • Stanford Shopping Center w Kalifornii – rok 2004.
  • Fifth Avenue w Nowym Jorku – rok 2006.
  • Apple Infinite Loop w Kalifornii – rok 2015 r.

Poziom szczegółowości jest niezwykły, począwszy od otoczenia, aż po poszczególne produkty wystawione na stołach i półkach. To naprawdę uczucie, jakbyśmy cofnęli się w czasie.

Aplikacja autorstwa Steebera dostępna jest na komputerach Mac i działa na modelach z układami Intela oraz modelach Apple Silicon, czyli z układami M1 i M2. Aplikacja jest darmowa, ale można też przekazać niewielką kwotę deweloperowi w podziękowaniu za jego ogromną pracę. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej projektu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top