Control Center 2, czyli zupełnie nowe Centrum Sterowania polecane, ciekawostki skróty, iOS, Contro center 2, Apple  Jeśli znudziło się Wam tradycyjne Centrum Sterowania, to dziś mamy dla Was coś extra. Control Center 2 w którym znajdziecie szybki dostęp do Wi-Fi, Nie Przeszkadzać i innych opcji. Skroty contriolcenter2

Control Center 2, czyli zupełnie nowe Centrum Sterowania

Jeśli znudziło się Wam tradycyjne Centrum Sterowania, to dziś mamy dla Was coś extra. Control Center 2 w którym znajdziecie szybki dostęp do Wi-Fi, Nie Przeszkadzać i innych opcji.

Aby skorzystać z ?nowego? Centrum Sterowania konieczna jest instalacja aplikacji Skróty. Link znajdziecie na dole wpisu.

Po instalacji aplikacji należy kliknąć na tym linku i pozwolić na instalację skryptu w aplikacji.

Kolejną i zarazem ostatnią rzeczą jest włączenie widgetu aplikacji Skróty.

Control Center 2, czyli zupełnie nowe Centrum Sterowania polecane, ciekawostki skróty, iOS, Contro center 2, Apple  Jeśli znudziło się Wam tradycyjne Centrum Sterowania, to dziś mamy dla Was coś extra. Control Center 2 w którym znajdziecie szybki dostęp do Wi-Fi, Nie Przeszkadzać i innych opcji. contolcenter2

Gdy to zrobicie jak widzicie powyżej uzyskacie dostęp do Control Center 2. Zapytacie po co instalować ten skrót skoro mamy tradycyjne Centrum Powiadomień. Tak, mamy, ale to opisywane przeze mnie ma nieco więcej opcji i możemy uzyskać dostęp do niego jedną ręką z poziomu widgetów.

Wchodzimy w widgety przesuwając ekran w lewo, uruchamiamy Control Center 2 i gotowe. Wszystkie czynności można robić na dole ekranu. Nie jest konieczne wysilanie się i wysuwanie Centrum Sterowania z góry.

[app 915249334]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top