cs 1

Counter-Strike, Quake III, Half-Life – za darmo w dowolnej przeglądarce!

Jest rok 2022, a dla współczesnych graczy są setki ciekawych, nowoczesnych i pięknych gier na każdy gust. Są jednak gry poza czasem. I o tych dzisiaj napiszemy!

Te gry, to prawdziwe diamenty, które wciąż lśnią i przyciągają tysiące graczy na całej planecie: na przykład Counter Strike czy Quake 3. Dla tych, których serca biją nieco częściej od tych nazw, mamy świetną wiadomość!

We wszystkie te trzy gry i nie tylko możesz grać bezpośrednio w przeglądarce, w dowolnym momencie i na dowolnym komputerze , czy na słabym laptopie, czy MacBooku Pro z procesorem M1. Za darmo!

Działanie gier sprawdziliśmy i wszystko działa naprawdę dobrze. Ping jest przyzwoity, nie ma opóźnień. Wrogowie nie pojawiają się nagle i nic nie przeszkadza w celowaniu – wszystko gra się płynnie i wygodnie.

Gry dostępne w przeglądarce:

Counter-Strike, Quake III, Half-Life - za darmo w dowolnej przeglądarce! ciekawostki wuake 2 za darmo, half-life za darmo, half-life w przegladarce, gry za darmo, gry przez przegladarke, cs w przegladarce, counter-strike za darmo, Counter Strike w przeglądarce  Jest rok 2022, a dla współczesnych graczy są setki ciekawych, nowoczesnych i pięknych gier na każdy gust. Są jednak gry poza czasem. I o tych dzisiaj napiszemy! gry

Przypominamy, że żadna z powyższych gier nie wymaga kluczy, instalacji Steam, pieniędzy ani żadnej specjalnej konfiguracji komputera. Wystarczy kliknąć na link, wejść na serwer i grać. Nie zapomnij oczywiście podłączyć myszy!

Powiem więcej, wszystkie te gry można łatwo uruchomić na smartfonie. Pozostaje więc tylko podłączyć klawiaturę i mysz Bluetooth i grać w Quake 3 czy CS bezpośrednio na smartfonie. Miłej zabawy!

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top