cs 1

Counter-Strike, Quake III, Half-Life – za darmo w dowolnej przeglądarce!

Jest rok 2022, a dla współczesnych graczy są setki ciekawych, nowoczesnych i pięknych gier na każdy gust. Są jednak gry poza czasem. I o tych dzisiaj napiszemy!

Te gry, to prawdziwe diamenty, które wciąż lśnią i przyciągają tysiące graczy na całej planecie: na przykład Counter Strike czy Quake 3. Dla tych, których serca biją nieco częściej od tych nazw, mamy świetną wiadomość!

We wszystkie te trzy gry i nie tylko możesz grać bezpośrednio w przeglądarce, w dowolnym momencie i na dowolnym komputerze , czy na słabym laptopie, czy MacBooku Pro z procesorem M1. Za darmo!

Działanie gier sprawdziliśmy i wszystko działa naprawdę dobrze. Ping jest przyzwoity, nie ma opóźnień. Wrogowie nie pojawiają się nagle i nic nie przeszkadza w celowaniu – wszystko gra się płynnie i wygodnie.

Gry dostępne w przeglądarce:

Counter-Strike, Quake III, Half-Life - za darmo w dowolnej przeglądarce! ciekawostki, box wuake 2 za darmo, half-life za darmo, half-life w przegladarce, gry za darmo, gry przez przegladarke, cs w przegladarce, counter-strike za darmo, Counter Strike w przeglądarce  Jest rok 2022, a dla współczesnych graczy są setki ciekawych, nowoczesnych i pięknych gier na każdy gust. Są jednak gry poza czasem. I o tych dzisiaj napiszemy! gry

Przypominamy, że żadna z powyższych gier nie wymaga kluczy, instalacji Steam, pieniędzy ani żadnej specjalnej konfiguracji komputera. Wystarczy kliknąć na link, wejść na serwer i grać. Nie zapomnij oczywiście podłączyć myszy!

Powiem więcej, wszystkie te gry można łatwo uruchomić na smartfonie. Pozostaje więc tylko podłączyć klawiaturę i mysz Bluetooth i grać w Quake 3 czy CS bezpośrednio na smartfonie. Miłej zabawy!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry