Custom Notch - aplikacja pozwalająca pozbyć się uszu z iPhone X znów za darmo ciekawostki jak ukryć wycięcie w iPhone X, jak ukryć uszy w iPhone X, iPhone X, iOS, App Store  Custom Notch to aplikacja, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim osobom, którym nie podobają się "uszy" w iPhone X. Notch

Custom Notch – aplikacja pozwalająca pozbyć się uszu z iPhone X znów za darmo

Custom Notch to aplikacja, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim osobom, którym nie podobają się “uszy” w iPhone X.

Jakiś czas temu polecałem Wam podobą aplikację, ale niestety była ona płatna. Tym razem mam coś darmowego. Custom Notch to niemal identyczna apka do tej poprzedniej. Dzięki niej będziecie mogli zmienić tapetę w taki sposób, aby ukryć ?uszy? iPhone?a X.

Custom Notch - aplikacja pozwalająca pozbyć się uszu z iPhone X znów za darmo ciekawostki jak ukryć wycięcie w iPhone X, jak ukryć uszy w iPhone X, iPhone X, iOS, App Store  Custom Notch to aplikacja, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim osobom, którym nie podobają się "uszy" w iPhone X. Nothc 2

Jak widzicie powyżej jest to bardzo podobna aplikacja do Notcho, czy Custom Notch z tym, że ta zawiera jeszcze więcej wzorów pozwalających zmienić wygląd ekranu Waszego iPhone?a X i dostępna jest za darmo.

Normalny koszt aplikacji to 1,09?.

[app 1325406823]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top