Cydia Eraser działa z iOS 9.3.3 cydia-i-jailbreak jailbreak, iOS 9.3.3, Cydia Eraser iOS 9.3.3, Cydia Eraser  Wczoraj Saurik wydał najnowszą wersję narzędzia Cydia Eraser, które jest od teraz kompatybilne z iOS 9.3.3 i wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple, kompatybilnymi z tą wersją oprogramowania układowego. Cydia 1300x700

Cydia Eraser działa z iOS 9.3.3

Wczoraj Saurik wydał najnowszą wersję narzędzia Cydia Eraser, które jest od teraz kompatybilne z iOS 9.3.3 i wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple, kompatybilnymi z tą wersją oprogramowania układowego.

Początkowo nazwa była inna (Cydia Impactor), a program działał tylko z iOS 9.0.x, na szczęście autor nie kazał nam długo czekać i jego aplikacja działa już z 9.3.3. Aktualizacja pojawiła się zaledwie tydzień po wydaniu przez Apple iOS 9.3.4, który jest odpowiedzią na Jailbreak iOS 9.2 – 9.3.3 i go uniemożliwia.

Cydia Eraser działa z iOS 9.3.3 cydia-i-jailbreak jailbreak, iOS 9.3.3, Cydia Eraser iOS 9.3.3, Cydia Eraser  Wczoraj Saurik wydał najnowszą wersję narzędzia Cydia Eraser, które jest od teraz kompatybilne z iOS 9.3.3 i wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple, kompatybilnymi z tą wersją oprogramowania układowego. IMG 0239

Aplikacja jest bardzo przydatna, jeżeli macie problemy z działaniem oprogramowania, ponieważ przywraca ustawienia fabryczne i usuwa wszystkie dane z urządzenia, pozostając z obecnie zainstalowaną wersją oprogramowania. Dzięki temu nie musimy używać iTunes do odtworzenia oprogramowania, a ponadto będziemy bezpieczni w momencie zatrzymania weryfikacji 9.3.3 na serwerach Apple.

Cydia Eraser jest darmowy i znajdziecie go w domyślnym repozytorium – Cydia/Telesphoreo.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top