Cydia - spis aplikacji kompatybilnych z iOS 9 - 9.0.2 polecane, cydia-i-jailbreak TaiG, lista aplikacji z Cydii działających na iOS 9.0.2, lista aplikacji z Cydii działających na iOS 9, Jailbreak Cydia, jailbreak, iPhone, ios 9.0.2 lista aplikacji działających z cydii, iOS 9 działające aplikacje z Cydii, Cydia, Apple  Jak wiecie kilkanaście godzin temu w sieci pojawiło się nowe narzędzie Pangu pozwalające na wykonanie Jailbreak iOS 9 - 9.0.2. Jak z każdym kolejnym wydaniem Jailbreaka trzeba uważać na to, co się instaluje na swoich iUrządzeniach. Spytacie dlaczego? Cydia 1300x700

Cydia – spis aplikacji kompatybilnych z iOS 9 – 9.0.2

Jak wiecie kilkanaście godzin temu w sieci pojawiło się nowe narzędzie Pangu pozwalające na wykonanie Jailbreak iOS 9 – 9.0.2. Jak z każdym kolejnym wydaniem Jailbreaka trzeba uważać na to, co się instaluje na swoich iUrządzeniach. Spytacie dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, nie każde rozszerzenie, jak i program jest kompatybilny z najnowszym iOS. W związku z tym mam dla Was spis aplikacji, które już dziś działają prawidłowo na iOS 9 – 9.0.2 z Jailbreak.

Cydia - spis aplikacji kompatybilnych z iOS 9 - 9.0.2 polecane, cydia-i-jailbreak TaiG, lista aplikacji z Cydii działających na iOS 9.0.2, lista aplikacji z Cydii działających na iOS 9, Jailbreak Cydia, jailbreak, iPhone, ios 9.0.2 lista aplikacji działających z cydii, iOS 9 działające aplikacje z Cydii, Cydia, Apple  Jak wiecie kilkanaście godzin temu w sieci pojawiło się nowe narzędzie Pangu pozwalające na wykonanie Jailbreak iOS 9 - 9.0.2. Jak z każdym kolejnym wydaniem Jailbreaka trzeba uważać na to, co się instaluje na swoich iUrządzeniach. Spytacie dlaczego? Cydia.1

Pełną listę kompatybilnych apek znajdziecie pod tym adresem. Nie umieściłem jej na stronie ponieważ lista jest zbyt długa.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top