Krzysiek Borek20.01.2018
CyDownloader – program do pobierania wtyczek bezpośrednio na komputery

Obecnie Cydia nie jest w pełni kompatybilna z iOS 11.x.x i niektórymi urządzeniami mobilnymi Apple z 64 – bitowymi układam scalonymi.

Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby instalować paczki z aplikacjami lub wtyczkami ręcznie. Najlepiej za pomocą aplikacji CyDownloader umożliwiającej przeglądanie źródeł i pobieranie plików.

Aplikacja z pewnością przyda się osobom, które korzystają z aplikacji mobilnej Electra do wykonania Jailbreak. W końcu narzędzie Coolstara nie instaluje Cydii z powodu braku zgodności aplikacji, co ostatecznie oznacza, że użytkownicy muszą wszystko pobierać i instalować samemu.

CyDownloader nam w tym pomoże, będziemy mogli przejrzeć źródła i pobrać interesujące nas aplikacje lub wtyczki. Aplikacja nie jest w stanie zainstalować ich automatycznie, ale samo pobranie i sprawdzenie dostępności również jest świetnym rozwiązaniem.

Autor programu udostępnił kod źródłowy i gotowe wersje programu na swoim GitHubie. Obecnie aplikacja działa na Windows, macOS i Linuksie. Aplikację możecie pobrać stąd.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS