Czarny piątek w Apple, czyli cztery dni promocji polecane, ciekawostki taniej, Promocje, iPhone, czarny piątek 2018 w apple, czarny piątek, Apple, 2018  23 listopada 2018, czyli już za kilka dni z okazji Czarnego Piątku wiele firm, w tym także Apple, przygotowuje dla nas wiele ciekawych promocji. Apple 1

Czarny piątek w Apple, czyli cztery dni promocji

23 listopada 2018, czyli już za kilka dni z okazji Czarnego Piątku wiele firm, w tym także Apple, przygotowuje dla nas wiele ciekawych promocji.

Dziś rano na stronie firmy Apple pojawiła się grafika, która zaprasza nas do odwiedzenia Apple Store Online w dniach od 23 do 26 listopada, bowiem wtedy właśnie na stronie pojawią się specjalne promocje i specjalne oferty.

Czarny piątek w Apple, czyli cztery dni promocji polecane, ciekawostki taniej, Promocje, iPhone, czarny piątek 2018 w apple, czarny piątek, Apple, 2018  23 listopada 2018, czyli już za kilka dni z okazji Czarnego Piątku wiele firm, w tym także Apple, przygotowuje dla nas wiele ciekawych promocji. czarnypiatek

Jak widzicie na powyżej grafice nie będzie to jeden, a cztery dni i jeśli chcecie to już dziś możecie dodać to wydarzenie do swojego kalendarza.

Link do tego wydarzenia na stronie Apple znajdziecie – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top