telegram 1

Czatowanie w Telegram 9.2 stało się znacznie przyjemniejsze

W popularnym komunikatorze Telegram w wersji 9.2 dodano kilka nowych sposobów na wyrażania emocji na czacie. O co chodzi? Już wyjaśniamy!

Dla tych, którzy nie wiedzą Telegram to aplikacja do komunikacji z innymi osobami za pomocą internetu. Może być używana na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety i komputery. Telegram oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak szyfrowanie wiadomości, grupy i kanały, a także możliwość wysyłania wiadomości o dowolnej wielkości, w tym plików i filmów. Aplikacja jest dostępna w wielu językach, w tym w języku polskim.

Czatowanie w Telegram 9.2 stało się znacznie przyjemniejsze ciekawostki Telegram, nowości w Telegram  W popularnym komunikatorze Telegram w wersji 9.2 dodano kilka nowych sposobów na wyrażania emocji na czacie. O co chodzi?  telegram 4

Wcześniej już informowaliśmy Was o  zmianach w Telegram 9.2 możecie o nich przeczytać- tutaj, gdzie największą zmianą była możliwość założenia, rejestracji konta bez karty SIM.

„ Dzisiaj rozpoczyna się nowa era prywatności: konto Telegrama można teraz zarejestrować bez karty SIM, korzystając z anonimowych numerów opartych na blockchain. Możesz kupić takie numery na platformie Fragment ”- napisali twórcy na swoim blogu.

Ale jak się okazało ta duża aktualizacja przyniosła jeszcze więcej przydatnych funkcji zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i  tych posiadających płatne konta Premium.

Jeśli chodzi o nowości o których wcześniej nie wspominaliśmy to w najnowszej wersji oznaczonej numerem 9.2 pojawiło się m.in. kilka nowych interaktywnych emoji. Programiści telegramu dodali do istniejących już emoji następujące: 😇, 🫡, 🤝, 🙈, 🤗, ✍️, 😨. Co to znaczy?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Wysłanie dowolnego z tych powyższych  emoji indywidualnie do czatu spowoduje wyświetlenie pełnoekranowej animacji dla wszystkich uczestników rozmowy. Ponadto wszystkie wymienione powyżej emotikony mogą być teraz używane jako reakcje, także bez subskrypcji Premium.

Ponadto dodano animowane wersje niektórych statycznych emotikonów, takich jak flagi 🇮🇳, 🇧🇷, 🇮🇩, przedmioty codziennego użytku, takie jak 📨, 📱, 🛒, a także ikony i obrazy abstrakcyjne, takie jak 🔝, 🔞, 🦄.

Co sądzisz o tych zmianach? Czy były one potrzebne? Daj nam koniecznie znać w komentarzach. Jeśli chodzi o aplikację  Telegram możecie pobrać zupełnie zupełnie za dawno z App Store klikając w to miejsce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top