OneTech18.06.2020
Czech nauczył mówić iPhone’a po polsku. Oto Emma – darmowy odpowiednik Siri

Jeśli znudziło się Wam czekanie na polską Siri, to już dziś możecie zainstalować w swoim iPhone, iPad asystentkę Emma, czyli darmowy i znacznie lepszy odpowiednik Siri – tej od Apple.

Instalacja Emmy zajmuje kilkanaście minut i polega na dodaniu kilku skrótów oraz uprawnień. Gdy proces wykonacie prawidłowo Wasz telefon będzie w stanie za pomocą Emmy wykonać ponad 7000 różnych operacji na przykład wysłać SMS-a, ustawić budzik, sprawdzić aktualną pogodę oraz wiele więcej.

W czym Emma jest lepsza od Siri? Dzięki działaniu przez aplikację Skróty, asystentka ma znacznie więcej możliwości integracji z systemem niż Siri od Apple.

Jeśli chodzi o proces instalacji to został on dokładnie pokazany na stronie autora helloemma.cz. Pamiętajcie także o tym, że jeśli już zdecydujecie się na instalację skrótów to instalujcie tylko te ze strony autora.

Instrukcja instalacji w pliku .pdf dostępna jest tutaj. Skróty, które należy zainstalować tutaj. Pamiętajcie, aby wykonać wszystkie czynności krok po kroku. Wystarczy, że ominiecie jeden punkt i Emma nie będzie działać.

Poniżej zamieszczamy wideo, pokazujące działanie Emmy.

Jak Wam się ten pomysł podoba? Instalujecie Emmę w swoim iPhone, iPad?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl