Człowiek z Samsunga rozwiąże problemy baterii Apple ciekawostki   Apple zatrudniło dyrektora Samsunga odpowiedzialnego za rozwój baterii. Bloomberg pisze, że Soonho Ahn dołączył do Apple w grudniu 2018 roku. Potwierdza to jego nowy status w LinkedIn . bateria6s 1 1

Człowiek z Samsunga rozwiąże problemy baterii Apple

Apple zatrudniło dyrektora Samsunga odpowiedzialnego za rozwój baterii. Bloomberg pisze, że Soonho Ahn dołączył do Apple w grudniu 2018 roku. Potwierdza to jego nowy status w LinkedIn .

W Samsung Ahn był odpowiedzialny za technologię nowej generacji akumulatorów litowych.

Człowiek z Samsunga rozwiąże problemy baterii Apple ciekawostki   Apple zatrudniło dyrektora Samsunga odpowiedzialnego za rozwój baterii. Bloomberg pisze, że Soonho Ahn dołączył do Apple w grudniu 2018 roku. Potwierdza to jego nowy status w LinkedIn . bateria6s 12

Zatrudnienie byłego szefa odpowiedzialnego za rozwój baterii może sugerować, że Apple chce rozpocząć pracę nad własną baterią i w ten sposób zmniejszyć zależność do firm trzecich.

Apple has used batteries from Samsung SDI to power its own products in the past. The iPhone maker has been trying to reduce reliance on third-party components, and the notable battery technology hire suggests it may be doing the same for batteries. Apple has been working on its own MicroLED display technology for future devices, which would help wean itself off Samsung in other areas.

W tej chwili, Apple ma już swoje procesory, pracuje także nad własnymi ekranami microLED, więc dlaczego by nie produkować dodatkowo swojej baterii. Wkrótce może okazać się, że wszystkie produkty będą produkowane wewnątrz filmy i nie będą potrzeba pomoc firm zewnętrznych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top