Już za kilkanaście minut Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12.3 ciekawostki iOS 12.3., Apple  Jak donosi macrumors już dziś wieczorem, pewnie za około 30-40 minut, Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12.3. Jest to bardzo dobra wiadomość. iOS12.2

Już za kilkanaście minut Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12.3

Jak donosi macrumors już dziś wieczorem, pewnie za około 30-40 minut, Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12.3. Jest to bardzo dobra wiadomość.

Już dziś zapewne kilka chwil po godzinie 19-tej do wszystkich użytkowników trafi trzecia duża aktualizacja iOS 12, czyli wersja iOS 12.3. Oczywiście gdy tylko finalna wersja zostanie udostępniona od razu damy Wam znać!

Już za kilkanaście minut Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12.3 ciekawostki iOS 12.3., Apple  Jak donosi macrumors już dziś wieczorem, pewnie za około 30-40 minut, Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12.3. Jest to bardzo dobra wiadomość. AppleTV 1

Jeśli chodzi o nowości w iOS 12.3 to nie ma ich zbyt wiele. Oprócz poprawek błędów w nowej wersji iOS dodana została aplikacja Apple TV, która będzie umożliwiać korzystanie z nowej usługi streamingowej Apple TV+.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry