macOS Monterey 12.4

Czwarta beta systemu macOS Monterey 12.4 dostępna

Dziś oprócz czwartej bety iOS 15.5 i iPadOS 15.5 firma Apple wydała także czwartą już wersję systemu macOS Monterey 12.4. Co się zmieniło?

Dla przypomnienia dodamy że czwarta beta została wypuszczona cztery tygodnie po wydaniu systemu macOS Monterey 12.4 beta 1 , o której pisaliśmy w tym miejscu.

Czwarta beta systemu macOS Monterey 12.4 dostępna ciekawostki macOS Monterey 12.4 beta 4, macOS Monterey 12.4  Dziś oprócz czwartej bety iOS 15.5 i iPadOS 15.5 firma Apple wydała także czwartą już wersję systemu macOS Monterey 12.4. Co się zmieniło? monterey12.4
macOS Monterey 12.4 beta 2

Jeśli chodzi o nowości, to czwarta beta macOS 12.4 najprawdopodobniej skupia się jedynie na poprawkach błędów. Zarejestrowani programiści mogą już teraz pobrać wersję beta za pośrednictwem Apple Developer Center, a po zainstalowaniu odpowiedniego profilu wersje beta będą dostępne za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych.

W tej chwili dostępna jest tylko wersja dla deweloperów mających specjalne wykupione konta. Najprawdopodobniej jutro, Apple wypuści publiczną czwartą betę macOS 12.4. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top