ios16.5 1

Czwarte publiczne bety iOS 16.5 i iPadOS 16.5 dostępne

Apple wydało czwarte publiczne bety systemów iOS 16.5 oraz iPadOS 16.5. Co nowego? Jak zainstalować nowe oprogramowanie? O tym w dzisiejszym wpisie.

Nowe wersje systemów pojawiły się kilka godzin po wydaniu zwykłej czwartej bety dla deweloperów. Wszyscy, którzy zarejestrowali swoje konta w programie bezpłatnych testów beta Apple’a, mogą teraz zainstalować betę na swoich urządzeniach, udając się do sekcji Uaktualnienia oprogramowania, następnie stukając w Uaktualnienia beta i wybrać opcję iOS 16 Public Beta.

System iOS 16.5 i iPadOS 16.5 zawiera kilka ważnych usprawnień i nowości, które poprawią jakość użytkowania urządzeń z systemami iOS i iPadOS. Wśród nowości znajduje się m.in. funkcja, która umożliwia łatwiejsze nagrywanie ekranu dzięki integracji z Siri. Teraz użytkownicy mogą poprosić asystenta Apple o rozpoczęcie nagrywania, co znacznie ułatwia cały proces. W poprzednich wersjach systemów konieczne było wykonywanie kilku czynności manualnie, co było uciążliwe.

Czwarte publiczne bety iOS 16.5 i iPadOS 16.5 dostępne ciekawostki zakładka Sporty, Siri, publiczne bety, program testów beta, nagrywanie ekranu, macOS Ventura 13.4, konferencja Apple, iPadOS 16.5, iOS 17, iOS 16.5, deweloperzy, czwarta publiczna beta iOS 16.5, beta testy, Apple, aplikacja Apple News, aktualizacje  Apple wydało czwarte publiczne bety systemów iOS 16.5 oraz iPadOS 16.5. Co nowego? Jak zainstalować nowe oprogramowanie? O tym w dzisiejszym wpisie. iOS16.5 3

Inną istotną nowością jest wprowadzenie zakładki Sporty w aplikacji Apple News. Dzięki niej użytkownicy będą mogli jeszcze łatwiej śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe oraz czytać artykuły na ten temat. To przydatna funkcja dla fanów sportu, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Warto również zwrócić uwagę na to, że tempo rozwoju iOS 16 zwalnia, ponieważ Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowej wersji systemu operacyjnego dla iPhone’ów – iOS 17. Spodziewamy się, że na czerwcowej konferencji Apple zaprezentuje wiele nowości oraz ulepszeń, które wprowadzą znaczne zmiany w porównaniu z obecnym systemem.

Należy również pamiętać o tym, że systemy iOS 16.5 i iPadOS 16.5 są jeszcze w fazie beta testów, co oznacza, że mogą pojawić się w nich błędy, a sama instalacja wiąże się z pewnym ryzykiem. Dlatego przed przystąpieniem do testowania nowych wersji systemów należy dokładnie przemyśleć tę decyzję i pamiętać o backupie danych z urządzenia.

Wczoraj Apple udostępniło również czwartą zwykłą i publiczną betę macOS Ventura 13.4, co jest dobrą wiadomością dla użytkowników komputerów Mac, którzy chcą testować najnowsze funkcje systemu operacyjnego.

Wszystkie zmiany i nowości w iOS 16.5 beta 4 zostały przedstawione na filmie, którego autorem jest zolotech.

A czy Ty zainstalowałeś już najnowsza betę? Czy czekasz na finalne wydanie? Koniecznie daj znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 254

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top