OneTech10.05.2019
Czwarte urodziny iMyFone, czyli masa promocji i apki Umate iPhone Cleaner oraz iTransor Lite dostępne za darmo

Z okazji czwartych urodzin firma iMyFone przygotowała dla Was masę promocji i  udostępniła wszystkim użytkownikom dwa ze swoich programów zupełnie za darmo. Te programy to iMyFone Umate i iTranson Lite. Co to takiego?

iMyFone Umate

iMyFone Umate to przydatne narzędzie dla osób, które chcą od czasu do czasu zwolnić miejsce na swoim iGadżecie i nie mają Jailbreak. Program oferuje zdecydowanie więcej niż aplikacje z App Store. iMyFone Umate bez wątpienia przyda się nie jednemu użytkownikowi urządzeń mobilnych z nadgryzionym jabłuszkiem, które borykają się z problemem małej ilości wolnej przestrzeni na dane.

iTranson Lite

iMyfone iTransor Lite to aplikacja, która szybko i prosto pozwoli utworzyć kopię zapasową Waszych iUrządzeń, a także pobrać te dostępne już w iCloud. iTransor nie musi pobierać całej kopii danych. Ta niewielka aplikacja pozwala na wybranie konkretnych danych z konkretnych aplikacji, czyli przykładowo możemy przenieść tylko to co jest nam w danej chwili potrzebne, czyli np same zdjęcia lub kontakty. Apka kompatybilna jest z wszystkimi iPhone’ami i wszystkimi systemami iOS.

Aby otrzymać program za darmo musicie udać się na stronę imyfone.com i zastosować się do instrukcji.

Nowe aplikacje w niższych cenach

Firma przygotowała także zniżki na swoje nowe aplikacje. Zniżki są różne od 50% do 70%. Poniżej przygotowałem dla Was pełną listę programów, które są dostępne w bardzo niskich i atrakcyjnych cenach:

  • iMyFone LockWiper (Android)zniżka z $69,95 na $19,95
  • iMyFone KeyGeniuszniżka z $59,95 na $19,95
  • Passper for Excelzniżka z $19,95 na $9,95
  • Passper for Wordzniżka z $19,95 na $9,95
  • Passper for PDFzniżka z $19,95 na $9,95
  • Passper for PowerPointzniżka z $19,95 na $9,95
  • Passper for RARzniżka z $19,95 na $9,95
  • Passper for ZIPzniżka z $19,95 na $9,95

Więcej na temat tejże promocji znajdziecie w tym miejscu.

Pakiet 8 w 1

To nie wszystkie promocje! Kolejną super sprawą jest pakiet oprogramowania iMyfone 8 w 1. Dzięki tej promocji możecie otrzymać 8 programów za cenę jednej aplikacji, czyli za 69,95 dolarów otrzymujecie 8 aplikacji o łącznej wartości ponad 430 dolarów!

W skład paczki wchodzą następujące aplikacje:

Wartość całej paczki jak wspomniałem powyżej to ponad 430 dolarów. 

Więcej na temat tej świetnej promocji znajdziecie również na stronie imyfone.com Czas promocji jest ograniczony i trwa od 7 do 23 maja 2019 roku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl