Czy Apple Studio Display można podłączyć do zwykłego komputera PC? ciekawostki czy Apple Studio Display mozna podlaczyc do komputera PD, Apple Studio Display  Apple potwierdził, że nowy wyświetlacz Studio będzie działał po podłączeniu do zwykłych komputerów, ale niektóre ważne funkcje nie będą działać. monitor 1 1 1300x700

Czy Apple Studio Display można podłączyć do zwykłego komputera PC?

Apple potwierdził, że nowy wyświetlacz Studio będzie działał po podłączeniu do zwykłych komputerów, ale niektóre ważne funkcje nie będą działać.

Producent zauważa, że ​​funkcje Center Stage i True Tone nie będą działać na komputerze z systemem Windows/Linux. Ponadto firma Apple oświadcza, że ​​rozdzielczość ekranu na monitorze Studio będzie się różnić w zależności od systemu operacyjnego.

Czy Apple Studio Display można podłączyć do zwykłego komputera PC? ciekawostki czy Apple Studio Display mozna podlaczyc do komputera PD, Apple Studio Display  Apple potwierdził, że nowy wyświetlacz Studio będzie działał po podłączeniu do zwykłych komputerów, ale niektóre ważne funkcje nie będą działać. studio4

Firma wyjaśniła, że ​​do korzystania z pełnych możliwości wyświetlacza Studio wymagany jest komputer Mac, ponieważ niektóre funkcje wymagają aktualizacji oprogramowania układowego, które monitor otrzyma wraz z nowym oprogramowaniem układowym macOS.

Więcej na temat najnowszego monitora Apple możecie przeczytać tutaj: Studio Display – nowy monitor Apple oficjalnie zaprezentowany.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry