Czy da się oszukać funkcję rozpoznawania twarzy w Samsung Galaxy S10? Sprawdźmy! polecane, ciekawostki Wideo, test, rozpoznawanie twarzy w Galaxy S10, rozpoznawanie twarzy, czy da się oszukać funkcję rozpoznawania twarzy w Samsung Galaxy S10  Jak co roku zaraz po premierze flagowców od Samsunga przyszedł czas na test, który powiem nam, czy da się oszukać funkcję rozpoznawania twarzy w najnowszym Galaxy S10. GalaxyS10

Czy da się oszukać funkcję rozpoznawania twarzy w Samsung Galaxy S10? Sprawdźmy!

Jak co roku zaraz po premierze flagowców od Samsunga przyszedł czas na test, który powiem nam, czy da się oszukać funkcję rozpoznawania twarzy w najnowszym Galaxy S10.

Test został przeprowadzony przez znanego YouTubera. Jesteście ciekawi jak wypadł test? Tak jak co roku! Wideo pokazuje, że można bez problemu odblokować najnowszego Samsunga nie tylko za pomocą zdjęcia właściciela, a nawet za pomocą wideo na którym jest właściciel. Zobaczcie jak to wygląda.

Wiele innych znanych portali, takich jak The Verge, również potwierdziło to ?niedociągnięcie?. A dziennikarka Jane Wong była w stanie odblokować Galaxy S10 swojego brata, który jest do niej bardzo podobny.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top