iphone14 etui

Czy etui iPhone 13 Pro będzie pasować na iPhone 14 Pro?

W sieci pojawiło się zdjęcie, które odpowiada nam na pytanie, czy etui iPhone 13 Pro będzie pasować na najnowszego iPhone 14 Pro. Ciekawi?

Pomimo maksymalnego podobieństwa modeli pod względem gabarytów, będą one znacznie różnić się wielkością głównego bloku aparatu. Wszystkie trzy moduły iPhone 14 Pro będą większe, a sam blok bardziej wystaje ponad powierzchnię tylnego panelu.

Czy etui iPhone 13 Pro będzie pasować na iPhone 14 Pro? ciekawostki iPhone 14 Pro, etui z iphone 13 pro na iphone 14 pro, etui iPhone 14 Pro, czy etui iphone 13 pro pasuje na iphone 13 pro  W sieci pojawiło się zdjęcie, które odpowiada nam na pytanie, czy etui iPhone 13 Pro będzie pasować na najnowszego iPhone 14 Pro. Ciekawi? iP14pro etui
Etui iPhone 14 Pro na iPhone 13 Pro

Zwiększyła się również powierzchnia modułu, przez co przesunięta jest lampa błyskowa i dalmierz laserowy.

Czy etui iPhone 13 Pro będzie pasować na iPhone 14 Pro? ciekawostki iPhone 14 Pro, etui z iphone 13 pro na iphone 14 pro, etui iPhone 14 Pro, czy etui iphone 13 pro pasuje na iphone 13 pro  W sieci pojawiło się zdjęcie, które odpowiada nam na pytanie, czy etui iPhone 13 Pro będzie pasować na najnowszego iPhone 14 Pro. Ciekawi? ip14pro 2

Zaskoczeni? My nie.

Jeśli chodzi o prezentację to przypominamy, że środowa konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat prezentacji iPhone 14 możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów. Znajdziecie tam również bezpośrednie linki do przekazu na żywo z środowego wydarzenia  – Prezentacja iPhone 14 | 14 Pro – gdzie i jak oglądać na żywo?

Zapraszamy także do wpisu który zdradza nam specyfikację iPhone 14 i iPhone 14 Pro na kilka dni przed oficjalną prezentacją.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top