etui iphone13

Czy etui od iPhone 13 będzie pasować na wersję 13 Pro?

Chiński informator Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia markowych etui MagSafe dla wszystkich modeli z serii iPhone 13, które w tym miesiącu trafią do sprzedaży z nowymi smartfonami Apple.

Oprócz publikacji zdjęć Bu podkreślił, że w tym roku etui przeznaczone dla podstawowej wersji iPhone 13 niestety nie będzie pasować na iPhone’a 13 Pro pomimo tego, że oba urządzenia mają taką samą wielkość.

Problemem jest wielkość tylnego aparatu, który w wersji pro będzie większy. Dla przypomnienia dodamy, że w zeszłym roku Apple wypuściło te same etui dla obu modeli 6,1-calowych, a nawet nazwało je „Pokrowcem MagSafe na iPhone’a 12/12 Pro”.

Oprócz zdjęć markowych etui w sieci pojawiło się także zdjęcie, które chyba po raz pierwszy pokazuje nam na żywo jak będzie wyglądał nowy iPhone 13 Pro w kolorze brązowym.

Czy etui od iPhone 13 będzie pasować na wersję 13 Pro? ciekawostki pokrowiec, iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, etui, czy etui z iphone 13 bedzie pasowac na wersje pro, Apple  Chiński informator Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia markowych etui MagSafe dla wszystkich modeli z serii iPhone 13, które w tym miesiącu trafią do sprzedaży z nowymi smartfonami Apple.
 brazowy iphone13pro
Brązowy iPhone 13 Pro.

Przypominamy, że oficjalna prezentacja nowego iPhone’a, Apple Watch Series 7 oraz AirPods 3. generacji odbędzie się we wtorek 14 września.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry