Czy etui od iPhone 5/5s będą pasować na iPhone SE? polecane, ciekawostki iphone se, etui na iPhone SE, czy etui od iPhone 5s pasuje na iPhone SE, czy etui od iPhone 5 pasuje na iPhone SE, Apple  Przed prezentacją iPhone'a SE większość z was (chyba) zastanawiała się, jak bardzo będzie przypominał swojego poprzednika (5S). Wygląda na to, że obydwa urządzenia są takie same, oprócz matowego wykończenia krawędzi bocznych modelu SE. Co to oznacza? iPhoneSE 6

Czy etui od iPhone 5/5s będą pasować na iPhone SE?

Przed prezentacją iPhone’a SE większość z was (chyba) zastanawiała się, jak bardzo będzie przypominał swojego poprzednika (5S). Wygląda na to, że obydwa urządzenia są takie same, oprócz matowego wykończenia krawędzi bocznych modelu SE. Co to oznacza?

Oznacza to, że wszystkie etui dedykowane 5/5S będą kompatybilne z najnowszym 4 – calowym modelem, więc nie będziecie musieli kupować nowych. Czy etui od iPhone 5/5s będą pasować na iPhone SE? polecane, ciekawostki iphone se, etui na iPhone SE, czy etui od iPhone 5s pasuje na iPhone SE, czy etui od iPhone 5 pasuje na iPhone SE, Apple  Przed prezentacją iPhone'a SE większość z was (chyba) zastanawiała się, jak bardzo będzie przypominał swojego poprzednika (5S). Wygląda na to, że obydwa urządzenia są takie same, oprócz matowego wykończenia krawędzi bocznych modelu SE. Co to oznacza? iPhoneSE 1

Nawet akcesoria dostępne w sklepie internetowym Apple dostały aktualizację informacji, wszystkie z nich są kompatybilne z iPhone’em 5/5S/SE. Jeżeli wcześniej korzystaliście z 5S i macie sporą kolekcję etui, to nie musicie ich wyrzucać/sprzedawać, spokojnie włożycie w nie nowy model słuchawki.

Apple wstrzymało produkcję modelu 5S, ale dopóki nie wyczerpią się jego nakłady, nadal będziecie w stanie go zakupić. Cena nowego modelu wynosi 2149 zł za wariant z 16GB pamięci wbudowanej. Zamówienia w przedsprzedaży ruszają 24 marca, a regularna sprzedaż 31.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry