Czy iOS 15.4.1 naprawia problem szybko rozładowującej się baterii? ciekawostki iOS 15.4.1, Czy iOS 15.4.1 naprawia problem baterii w iPhone, bateria  Wśród nowych funkcji w systemie iOS 15.4.1 firma Apple poinformowała także o usunięciu błędu baterii, który w niektórych przypadkach mógł powodować jej szybsze rozładowywanie. Czy problem faktycznie został naprawiony? bateria 2 1300x700

Czy iOS 15.4.1 naprawia problem szybko rozładowującej się baterii?

Wśród nowych funkcji w systemie iOS 15.4.1 firma Apple poinformowała także o usunięciu błędu baterii, który w niektórych przypadkach mógł powodować jej szybsze rozładowywanie. Czy problem faktycznie został naprawiony?

Aby sprawdzić żywotność baterii w nowej aktualizacji, kanał YouTube iAppleBytes przeprowadził test w programie Geekbench 4 na dziewięciu modelach, od pierwszego iPhone’a SE po iPhone’a 13 z systemem iOS 15.4.1. Wyniki porównano następnie z wynikami uzyskanymi na tych samych telefonach z poprzednią wersją systemu iOS.

Jak widzicie powyżej w przypadku iPhone’a 6S, iPhone’a 7, iPhone’a 8 i iPhone’a 12 odnotowano niewielką poprawę czasu pracy baterii, która w praktyce była ledwie zauważalna. Pierwszy iPhone SE, iPhone XR, iPhone 11, iPhone SE 2 i iPhone SE 2022 miały nawet nieznacznie skrócony czas pracy na baterii z systemem iOS 15.4.1. Ogólnie rzecz biorąc, były to głównie niewielkie spadki. Wyjątkiem jest iPhone 13, który stracił 5,5%.

Ogólnie rzecz biorąc, zarówno wydłużenie, jak i skrócenie czasu pracy baterii jest tak niewielkie, że praktycznie niezauważalne w codziennym użytkowaniu. Czy zauważyliście jakieś różnice?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top