Czy możliwe będzie oglądanie treści dostępnych w Apple TV+ w trybie offline? polecane, ciekawostki Offline, AppleTV, Apple TV, Apple  W ostatnich dniach w sieci pojawiło się całkiem sporo informacji na temat Apple TV+. Poznaliśmy cenę usługi, a także tytuły pierwszych seriali jakie będą dostępne zaraz po premierze. APpleTV

Czy możliwe będzie oglądanie treści dostępnych w Apple TV+ w trybie offline?

W ostatnich dniach w sieci pojawiło się całkiem sporo informacji na temat Apple TV+. Poznaliśmy cenę usługi, a także tytuły pierwszych seriali jakie będą dostępne zaraz po premierze.

Wczoraj w sieci pojawiła się jeszcze jedna dość istotna wiadomość dotycząca oglądania zawartości serwisu w trybie offline, czyli bez połączenia z siecią.

W kodzie znalezionym w najnowszej wersji macOS Catalina beta pojawiły się informacje, że Apple zezwoli na pobieranie treści dostępnych w Apple TV +, ale będą pewne ograniczenia.

Czy możliwe będzie oglądanie treści dostępnych w Apple TV+ w trybie offline? polecane, ciekawostki Offline, AppleTV, Apple TV, Apple  W ostatnich dniach w sieci pojawiło się całkiem sporo informacji na temat Apple TV+. Poznaliśmy cenę usługi, a także tytuły pierwszych seriali jakie będą dostępne zaraz po premierze. AppleTV 650x350

Użytkownicy będą mogli pobierać treści do przeglądania w trybie offline tylko na jednym urządzeniu w danym momencie. Obowiązywać będą również ograniczenia dotyczące całkowitej liczby pobrań programu lub filmu do oglądania w trybie offline i nie tylko.

Jeśli użytkownik osiągnie całkowity limit pobierania, zobaczy komunikat ?Osiągnięto limit [ustalonej liczby] pobrań?. Jeśli użytkownik pobierze ten sam film zbyt wiele razy, zobaczy komunikat ?Osiągnięto limit pobierania za odcinek 1. sezonu ?The Morning Show? 1. ?

Apple będzie również ograniczać liczbę jednoczesnych strumieni w Apple TV +. Jest to coś, co robi prawie każda inna usługa przesyłania strumieniowego. Liczba jednoczesnych strumieni, które będą dozwolone, będzie się różnić w zależności od Twojego planu, niezależnie od tego, czy uczestniczysz w udostępnianiu rodzinnym, czy nie.

Usługa Apple TV + ma zostać uruchomiona w listopadzie z miesięczną opłatą abonamentową w wysokości 9,99 USD

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry