macbook

Czy można wymienić chip M1 w MacBook Pro na M2?

Nowy MacBook Pro z czipem M2 jest już oficjalnie dostępny w sprzedaży, więc w sieci pojawiają się różne testy i eksperymenty. Dziś sprawdzimy, czy można wymienić czip M1 w MacBook Pro na M2.

W sieci jest obecnie na temat MacBook Pro pojawiło się więcej krytyki niż czegokolwiek innego. Konstrukcja jest identyczna jak w modelu poprzedniej generacji, a dysk SSD o pojemności 256 GB – ten przewidziany w podstawowej konfiguracji – jest wolniejszy od dysku zintegrowanego w modelu Pro z M1.

Próba zmiany procesora w MacBook Pro M1

Czy można wymienić chip M1 w MacBook Pro na M2? ciekawostki MacBook Pro, czy mozna zmienic czip m1 na m2  Nowy MacBook Pro z czipem M2 jest już oficjalnie dostępny w sprzedaży, więc w sieci pojawiają się różne testy i eksperymenty. Dziś sprawdzimy, czy można wymienić czip M1 w MacBook Pro na M2. macBook

Ponieważ oba komputery są praktycznie identyczne, YouTuber Luke Miani – który w przeszłości zamienił 27-calowego iMaca w Studio Display – spróbował nowego eksperymentu, polegającego na przeniesieniu układu M2 do MacBooka Pro M1.

Jak zobaczycie poniżej cała operacja nie wypadła zbyt dobrze. Mimo wielu podobieństw hybrydowy MacBook Pro nie włączał się. Miani próbował różnych rozwiązań, aby obejść przeszkodę, na przykład użyć konfiguratora Apple do wejścia w tryb DFU, ale nic nie dało się zrobić. Pomijając wynik, cały proces jest interesujący do oglądania, więc zostawiamy Wam 12-minutowy filmik poniżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top