Czy tak będzie wyglądać Centrum Sterowania w iOS 10? polecane, ciekawostki Wizja, Wideo, koncept, iPhone, iPad, iOS 10, centrum sterowania w ios 10, Centrum Sterowania, Apple  Jedną z nowości jaka pojawiła się w iOS 7 było wysuwane z dołu ekranu Centrum Sterowania, które znacznie ułatwiło nam dostęp do pewnych funkcji. iOS10 3

Czy tak będzie wyglądać Centrum Sterowania w iOS 10?

Jedną z nowości jaka pojawiła się w iOS 7 było wysuwane z dołu ekranu Centrum Sterowania, które znacznie ułatwiło nam dostęp do pewnych funkcji.

Niestety jak wiemy, Apple nie pozwala na zmianę aplikacji, które znajdują się w Centrum Sterownia. Być może kolejna wersja iOS, czyli iOS 10 przyniesie nam taką możliwość. Wczoraj do sieci trafił koncept pokazujący jak takie Centrum Powiadomień mogłoby w iOS 10 wyglądać. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Jak Wam się takie rozwiązanie podoba? Mi bardzo!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry