Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13? polecane, ciekawostki tryb nocny, iPhone, iOS 13  O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać. iOS11 tryb ciemny

Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13?

O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać.

Zaletą trybu ciemnego jest to, że użytkownik będzie mógł korzystać z niego w nocy, bez instalowania dodatkowych aplikacji i bez zmniejszania jasności w ustawieniach smartfona.

Na poniższych grafikach przedstawione zostało jak prawdopodobnie taki tryb nocny może wyglądać w iOS 13. Widzimy tutaj takie aplikacje jak App Store, Mapy, Apple Pay, Apple Music czy ustawienia. Autorem konceptu jest Maximos Angelakis.

Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13? polecane, ciekawostki tryb nocny, iPhone, iOS 13  O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać. nocny 1 Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13? polecane, ciekawostki tryb nocny, iPhone, iOS 13  O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać. nocny 2 Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13? polecane, ciekawostki tryb nocny, iPhone, iOS 13  O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać. nocny 3 Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13? polecane, ciekawostki tryb nocny, iPhone, iOS 13  O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać. nocny 4 Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13? polecane, ciekawostki tryb nocny, iPhone, iOS 13  O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać. nocny 7 Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13? polecane, ciekawostki tryb nocny, iPhone, iOS 13  O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać. nocny 6 Czy tak będzie wyglądać tryb ciemny w iOS 13? polecane, ciekawostki tryb nocny, iPhone, iOS 13  O tym, że tryb ciemny będzie jedną z nowości w iOS 13 pisaliśmy jakiś czas temu. Dziś mamy dla Was screeny pokazujące jak mógłby taki tryb wyglądać. nocny 5

Jak Wam się podoba? Czekacie w ogóle na tryb nocny?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top