jobs 1

Czy tak wyglądałby dziś Steve Jobs, gdyby żył?

Twórca Instagrama wykorzystał sztuczną inteligencję do stworzenia obrazu, który pokazuje, jak wyglądałby dziś zmarły w 2011 roku Steve Jobs.

Steve Jobs był amerykańskim przedsiębiorcą i innowatorem, znanym głównie jako założyciel firmy Apple Inc. i jeden z jej głównych liderów. Jobs był współtwórcą wielu znanych produktów firmy Apple, w tym komputerów Macintosh, iPodów, iPhone’ów i iPadów.

Poniższy obraz powstał w ramach serii “Jakby nic się nie stało”. Na zdjęciu widać Jobsa w ikonicznej czarnej koszuli z długimi rękawami za czymś, co wygląda na keynote.

Czy tak wyglądałby dziś Steve Jobs, gdyby żył? ciekawostki Steve Jobs dzisiaj, Steve Jobs  Twórca Instagrama wykorzystał sztuczną inteligencję do stworzenia obrazu, który pokazuje, jak wyglądałby dziś zmarły w 2011 roku Steve Jobs. jobs

Jobs zmarł 5 października 2011 roku na raka trzustki. Jobs miał zaledwie 56 lat. Twórca Instagrama Alper Yesiltas, z siedzibą w Stambule w Turcji, również użył sztucznej inteligencji, aby wyobrazić sobie, jak wyglądaliby inni, gdyby żyli dzisiaj, w tym Michael Jackson, księżna Diana i inni.

Pozostałe prace możecie sprawdzić na jego Instagramie – tutaj.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top