Czy to bateria iPhone 7? polecane, ciekawostki zdjęcie baterii iPhone 7, iPhone 7, iPhone, bateria iPhone 7, Apple  Przecieki nigdy się nie skończą, osobiście ich nie lubię, bo potem nie jestem w ogóle zainteresowany danym sprzętem, ale w obecnych czasach ciężko od nich uciec. Jeden z zagranicznych portali dotarł do rzekomej baterii, która powinna znaleźć się w nadchodzącej słuchawce z nadgryzionym jabłuszkiem. iP6s

Czy to bateria iPhone 7?

Przecieki nigdy się nie skończą, osobiście ich nie lubię, bo potem nie jestem w ogóle zainteresowany danym sprzętem, ale w obecnych czasach ciężko od nich uciec. Jeden z zagranicznych portali dotarł do rzekomej baterii, która powinna znaleźć się w nadchodzącej słuchawce z nadgryzionym jabłuszkiem.

Bateria legitymuje się pojemnością 7.04 watogodzin, więc jest pojemniejsza od zastosowanego ogniwa w modelu 6s (6,61 watogodzin), ale prawie taka sama, jak w iPhonie 6 (7,01 watogodzin).

Czy to bateria iPhone 7? polecane, ciekawostki zdjęcie baterii iPhone 7, iPhone 7, iPhone, bateria iPhone 7, Apple  Przecieki nigdy się nie skończą, osobiście ich nie lubię, bo potem nie jestem w ogóle zainteresowany danym sprzętem, ale w obecnych czasach ciężko od nich uciec. Jeden z zagranicznych portali dotarł do rzekomej baterii, która powinna znaleźć się w nadchodzącej słuchawce z nadgryzionym jabłuszkiem. battery1

Napięcie jest niewidoczne, więc nie można określić dokładnej pojemności ładunku, choć powinien być podobny do tego z baterii dla iPhone’a 6. Ostatnie plotki głoszą, że obydwa warianty siódemki będą cieńsze od poprzedników, a rezygnacja ze standardowego portu słuchawkowego pozwoli na zamontowanie nieco pojemniejszych baterii.

Czy to bateria iPhone 7? polecane, ciekawostki zdjęcie baterii iPhone 7, iPhone 7, iPhone, bateria iPhone 7, Apple  Przecieki nigdy się nie skończą, osobiście ich nie lubię, bo potem nie jestem w ogóle zainteresowany danym sprzętem, ale w obecnych czasach ciężko od nich uciec. Jeden z zagranicznych portali dotarł do rzekomej baterii, która powinna znaleźć się w nadchodzącej słuchawce z nadgryzionym jabłuszkiem. battery2

Do ich debiutu pozostało sporo czasu, ale praktycznie codziennie pojawiają się nowe informacje z nimi związane. Według nich możemy spodziewać się układu scalonego A10, złącza Smart Connector, 256GB pamięci wbudowanej, głośniki stereofoniczne, brak standardowego gniazda słuchawkowego, cieńszej konstrukcji ze zmienionymi liniami antenowymi, szybsze LTE i podwójny aparat w modelu 7 Plus.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry