Czy to rzeczywiście iPhone 7 Plus z dwuobiektywowym aparatem i złączem Smart Connector? polecane, ciekawostki pierwsze zdjęcia iPhone 7, kiedy iPhone 7, jak wygląda iPhone 7, iPhone7, iPhone 7, Apple  Podobno na Chińskim portalu Bastille Post pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące iPhone'a 7 Plus w pełnej krasie. Dzięki niemu możemy zobaczyć, w co wyposaży go Apple. iPhone7

Czy to rzeczywiście iPhone 7 Plus z dwuobiektywowym aparatem i złączem Smart Connector?

Podobno na Chińskim portalu Bastille Post pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące iPhone’a 7 Plus w pełnej krasie. Dzięki niemu możemy zobaczyć, w co wyposaży go Apple.

Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzanie aparatu z dwoma obiektywami, które są obok siebie (w tym samym miejscu, co jeden). Tym razem obiektywy również wystają z bryły urządzenia i obydwa wyglądają jak pastylka. Wygląda to lepiej niż na renderach, które ostatnio widzieliśmy.

Czy to rzeczywiście iPhone 7 Plus z dwuobiektywowym aparatem i złączem Smart Connector? polecane, ciekawostki pierwsze zdjęcia iPhone 7, kiedy iPhone 7, jak wygląda iPhone 7, iPhone7, iPhone 7, Apple  Podobno na Chińskim portalu Bastille Post pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące iPhone'a 7 Plus w pełnej krasie. Dzięki niemu możemy zobaczyć, w co wyposaży go Apple. iphone 7 leaked bastille

Obecnie nie wiemy, czy oba iPhone’y 7 dostaną takie połączenie, choć wydaje mi się, że jedynie większy model skorzysta z tej nowości, jeśli jest prawdziwa. Z drugiej strony wygląda na to, że jeden z modeli będzie miał wtopiony aparat w obudowę i nie będzie już wystawał.

Obok aparatu można zauważyć mikrofon i dwutonową diodę doświetlającą wprowadzoną po raz pierwszy w modelu 5S.

Czy to rzeczywiście iPhone 7 Plus z dwuobiektywowym aparatem i złączem Smart Connector? polecane, ciekawostki pierwsze zdjęcia iPhone 7, kiedy iPhone 7, jak wygląda iPhone 7, iPhone7, iPhone 7, Apple  Podobno na Chińskim portalu Bastille Post pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące iPhone'a 7 Plus w pełnej krasie. Dzięki niemu możemy zobaczyć, w co wyposaży go Apple. fv iphone 7 render top

Fugi dla anten również są obecne, ale występują jedynie w skrajnych punktach na górze i dole obudowy.

Czy to rzeczywiście iPhone 7 Plus z dwuobiektywowym aparatem i złączem Smart Connector? polecane, ciekawostki pierwsze zdjęcia iPhone 7, kiedy iPhone 7, jak wygląda iPhone 7, iPhone7, iPhone 7, Apple  Podobno na Chińskim portalu Bastille Post pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące iPhone'a 7 Plus w pełnej krasie. Dzięki niemu możemy zobaczyć, w co wyposaży go Apple. fv iphone 7 render bottom

Nie można zapomnieć o trzech, charakterystycznych kropkach, które wyglądają jak złącze Smart Connector wprowadzone początkowo w iPadzie Pro, może ono przenosić dane i zasilanie, co pozwala na korzystanie z nowych akcesoriów. Na ten moment nie wiemy, do czego zostanie użyte.

Nawet Feld&Wolk pracuje nad zmodyfikowaną wersją iPhone’a, więc pochwalili się własnymi renderami, które zdecydowanie nawiązują do sprzętu ze zdjęcia. Jednakże są one wyższej jakości, więc lepiej obrazują zmiany, jakie mogą zajść w najnowszym modelu. Od razu można zauważyć części w tych samych miejscach, a dodatkowo mamy wgląd w jedną z owalnych części na dolnej krawędzi, która być może jest głośnikiem,ale bliżej jej do kolejnego mikrofonu.

Według badań Feld&Wolk wierzy, że obydwa iPhone’y 7 mogą dostać aparat z dwoma obiektywami, w przeciwieństwie do przecieków, które mówią o jej obecności jedynie w modelu 7 Plus. Ponadto grubość sprzętu ma wynosić 6,1 mm (nie biorąc pod uwagę wybrzuszenia spowodowanego aparatem), więc w tej kwestii sprzęt będzie nawiązywać do iPoda Touch 6gen.

Niestety, wygląd 7 nie zmieni się diametralnie względem modeli 6s i 6, więc rozmieszczenie przycisków/portów pozostanie bez zmian. Zdjęcie, które wyciekło, nie pokazuje dolnej krawędzi, więc obecnie ciężko stwierdzić, czy Apple pozbyło się standardowego gniazda słuchawkowego i skorzysta jedynie z portu Lightning.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry