touchid

Czy Touch ID pod ekranem zrewolucjonizuje smartfony Apple?

Czy Touch ID pod ekranem zrewolucjonizuje przyszłe smartfony Apple? Wygląda wygląda na to, że tak. W tym wpisie wytłumaczymy Ci dlaczego.

W sieci pojawiły się doniesienia na temat kolejnego rewolucyjnego rozwiązania, jakie może wprowadzić Apple do swoich smartfonów – Touch ID pod ekranem z wieloma funkcjami. Według informacji, które się pojawiły, Apple uzyskało już patent na tę technologię, która ma nie tylko służyć do rozpoznawania biometrycznego, ale również do mierzenia poziomu tlenu we krwi i tętna.

Warto przypomnieć, że firma Apple wcześniej zdecydowała się na zastąpienie Touch ID Face ID, stwierdzając, że ta metoda rozpoznawania może być znacznie bezpieczniejsza i niezawodniejsza niż poprzednia. Mimo to firma nie przestała inwestować w Touch ID i nadal zgłasza patenty na jego zastosowanie w smartfonach. Kolejny taki patent został zatwierdzony w tym tygodniu.

Czy Touch ID pod ekranem zrewolucjonizuje smartfony Apple? ciekawostki Touch ID w iPhone z wieloma funkcjami, Touch ID pod ekranem w iPhone, podekranowy Touch ID w iPhone, iPhone z Touch ID pod ekranem  Czy Touch ID pod ekranem zrewolucjonizuje przyszłe smartfony Apple? Wygląda wygląda na to, że tak. W tym wpisie wytłumaczymy Ci dlaczego. TouchID

Oprócz odczytu odcisku palca, czujnik Touch ID pod ekranem miałby również umożliwiać pomiar poziomu tlenu we krwi i tętna. W przypadku, gdy Apple stworzy lepszy i bardziej wszechstronny czujnik Touch ID niż Face ID, może pomyśleć o ponownym wprowadzeniu go do swoich smartfonów. Taki iPhone bez notcha, dynamicznej wyspy z pewnością byłby marzeniem wielu użytkowników.

Pierwsze plotki na temat wprowadzenia Touch ID pod ekranem mówią o 2026 roku, jako o możliwym terminie wprowadzenia tego rozwiązania. Jednak dopiero czas pokaże, czy Apple zdecyduje się na zastosowanie tej technologii w swoich smartfonach.

Mimo to, należy pamiętać, że Apple to firma, która od lat przoduje w innowacjach i wprowadza na rynek rozwiązania, które zmieniają świat. Dlatego też, Touch ID pod ekranem z wieloma funkcjami może okazać się przyszłością iPhone’a i dalszym krokiem w rozwoju smartfonów, które zaspokajają potrzeby i oczekiwania użytkowników.

A co Wy o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć takie rozwiązanie w iPhone? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy oczywiście bardzo ciekawi Waszych opinii w tym temacie.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top