sluchawlki

Czy użytkownicy smartfonów tęsknią za gniazdem słuchawkowym?

Dziennikarze Android Police przeprowadzili ankietę. Autorzy chcieli się dowiedzieć, czy pół dekady później ludzie tęsknią za gniazdem słuchawkowym 3,5 mm.

Wprowadzony przez Apple  iPhone’a 7 w 2016 roku jak zapewne pamiętacie nie miał gniazda audio. Jak się później okazało, Apple nie było pierwszą firmą, która zdecydowała się na ten krok, ale to właśnie 7 wyznaczyła trend na smartfony bez “dziur”.

Czy użytkownicy smartfonów tęsknią za gniazdem słuchawkowym? ciekawostki   Dziennikarze Android Police przeprowadzili ankietę. Autorzy chcieli się dowiedzieć, czy pół dekady później ludzie tęsknią za gniazdem słuchawkowym 3,5 mm. iPhone7 1

Minęło sześć lat. W tym czasie niemal każdy producent wypuścił na rynek swoje własne słuchawki bezprzewodowe, pozwalające na słuchanie muzyki i jednoczesne ładowanie urządzenia.

Wyniki ankiety

Prawie połowa (47%) użytkowników nie dostosowała się dobrze do nowych realiów i nadal tęskni za jackiem 3,5 mm. Jedna trzecia (30%) stwierdziła, że jest zadowolona z usunięcia gniazda. Pozostałe 23% stwierdziło, że problem ich nie dotyczy, gdyż nadal posiadają smartfon z wyjściem audio.

Autorzy dzieła stwierdzają, że radość z braku jacka 3,5 mm jest podobna do syndromu sztokholmskiego (kochaj to, na co cierpisz). A my przypominamy, że wcześniej trawa nie była bardziej zielona.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top