iphone12

Czym iPhone 13 będzie się różnić od iPhone’a 12, a Apple Watch 7 od Apple Watch 6

Jutro, 14 września, Apple zaprezentuje światu urządzenie, na które z zapartym tchem czeka cały świat. Tak, to iPhone 13. Jaki będzie nowy smartfon firmy Apple?

Redaktor Bloomberga, Mark Gurman powiedział, że iPhone 13 nie ma tylu zmian, ile byśmy chcieli. Firma zaplanuje szereg zmian, które sprawią, że nowy produkt będzie nieco ciekawszy.

Różnice między iPhone 13 a iPhone 12

Czym iPhone 13 będzie się różnić od iPhone’a 12, a Apple Watch 7 od Apple Watch 6 ciekawostki iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini, iPhone 13, Apple Watch Series 7 Jutro, 14 września, Apple zaprezentuje światu urządzenie, na które z zapartym tchem czeka cały świat. Tak, to iPhone 13. Jaki będzie nowy smartfon firmy Apple? iPhone12s 1

 • Wygląd iPhone’a 13 pozostanie taki sam jak iPhone 12, zmniejszy się jedynie nieco notch, który będzie bardziej kompaktowy. Pierwsze zdjęcia mniejszego notcha znajdziecie w tym wpisie.
 • iPhone 13 i 13 mini będzie wyposażony dwie kamery, a modele Pro podobnie jak w ubiegłym trzy + LIDAR;
 • Cała linia otrzyma nowe funkcje aparatu: tryb portretowy dla wideo, obsługa trybu ProRes dla wideo, system filtrów oparty na AI;
 • iPhone 13 będzie zasilany szybszym procesorem Bionic A15 , który jak się okazuje nie będzie dużo szybszy od A14;
 • iPhone 13 i iPhone 13 Pro otrzymają wyświetlacze LTPO, takie jak nowy Apple Watch, co zapewni im wyższą częstotliwość odświeżania i obsługę trybu Always On;
 • Wszystkie smartfony z linii otrzymają wsparcie dla systemu komunikacji satelitarnej w sytuacjach awaryjnych.

Prawdę mówiąc zmiany nie są jakieś ogromne. Jak widać, Gurman nie powiedział nic o zwiększeniu pojemności baterii w nowych produktach, choć byłoby to bardzo przydatne, ani o nowych kolorach, czy o obsłudze zwiększonej szybkości ładowania.

Różnice między Apple Watch Series 7 a Apple Watch Series 6

Czym iPhone 13 będzie się różnić od iPhone’a 12, a Apple Watch 7 od Apple Watch 6 ciekawostki iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini, iPhone 13, Apple Watch Series 7 Jutro, 14 września, Apple zaprezentuje światu urządzenie, na które z zapartym tchem czeka cały świat. Tak, to iPhone 13. Jaki będzie nowy smartfon firmy Apple? AW1

 • Apple Watch Series 7 otrzyma „płaską” konstrukcję podobną do tej w iPhone 12;
 • Nowy inteligentny zegarek zostanie zaprezentowany w dwóch rozmiarach: 41 i 45 mm;
 • Nie oczekuje się żadnych nowych czujników śledzenia zdrowia;
 • Apple zamierza poważnie rozszerzyć swoją ofertę opasek, bransoletek i tarcz;
 • Podstawą sprzętową smartwatcha będzie najnowszy procesor Apple S7.

Z funkcjonalnego punktu widzenia Apple Watch Series 7 nie będzie ciekawszy od Series 6. Zmieni się wygląd, który będzie pierwszą taką dużą zmianą w historii lini. Ponadto zegarek ma działać nieco dłużej na jednym ładowaniu.

Większych zmian możemy spodziewać się w przyszłorocznym modelu Apple Watch Series 8. Zegarek zaprezentowany w 2021 roku ma otrzymać możliwość mierzenia temperatury ciała i prawdopodobnie nawet glukometr.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top