Darmowe paczki ikon dla iPhone i iPad z iOS 14 / iPadOS 14 polecane, ciekawostki Za damo, paczki ikon, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14, ikony, darmowe paczki ikon na iPhone, darmowe paczki ikon na iPad, darmowe ikony na. iPad, darmowe ikony na iPhone  System iOS 14 wprowadził kilka nowych funkcji takich jak możliwość zmiany domyślnej przeglądarki i aplikacji pocztowej, czy PiP. Jednak prawdziwym hitem okazały się widżety i możliwość zmiany wyglądu ekranu głównego. ikony

Darmowe paczki ikon dla iPhone i iPad z iOS 14 / iPadOS 14

System iOS 14 wprowadził kilka nowych funkcji takich jak możliwość zmiany domyślnej przeglądarki i aplikacji pocztowej, czy PiP. Jednak prawdziwym hitem okazały się widżety i możliwość zmiany wyglądu ekranu głównego.

Jeśli jeszcze nie wiesz, opisywaliśmy kilka dni temu prosty sposób, który umożliwia szybko i za darmo zmienić wygląd naszych ikon dostępnych w iOS i iPadOS.

W opisie nie ma niestety jednej rzeczy. Tej najważniejsze, czyli IKON. Dlatego dziś naprawiamy ten błąd i mamy dla Was najlepsze strony z darmowymi paczkami ikon dla iPhone i iPad z iOS 14 i iPadOS 14.

Flaticon

Darmowe paczki ikon dla iPhone i iPad z iOS 14 / iPadOS 14 polecane, ciekawostki Za damo, paczki ikon, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14, ikony, darmowe paczki ikon na iPhone, darmowe paczki ikon na iPad, darmowe ikony na. iPad, darmowe ikony na iPhone  System iOS 14 wprowadził kilka nowych funkcji takich jak możliwość zmiany domyślnej przeglądarki i aplikacji pocztowej, czy PiP. Jednak prawdziwym hitem okazały się widżety i możliwość zmiany wyglądu ekranu głównego. 1@2x 58 scaled

Pierwszą witryną, którą chcemy polecić, jest Flaticon. Znajdziecie na stronie zarówno pojedyncze ikony jak i całe paczki. Jest w czym wybierać!

Iconscout

Darmowe paczki ikon dla iPhone i iPad z iOS 14 / iPadOS 14 polecane, ciekawostki Za damo, paczki ikon, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14, ikony, darmowe paczki ikon na iPhone, darmowe paczki ikon na iPad, darmowe ikony na. iPad, darmowe ikony na iPhone  System iOS 14 wprowadził kilka nowych funkcji takich jak możliwość zmiany domyślnej przeglądarki i aplikacji pocztowej, czy PiP. Jednak prawdziwym hitem okazały się widżety i możliwość zmiany wyglądu ekranu głównego. 1@2x 59

Kolejną świetną witryną, w której można znaleźć pakiet ikon na iPhone’a, jest Iconscout. Strona oferuje dostęp do tysięcy ikon, zarówno tych z iOS jak i innych. Oprócz darmowych paczek na stornie są także specjalne pakiety premium.

Icons8

Darmowe paczki ikon dla iPhone i iPad z iOS 14 / iPadOS 14 polecane, ciekawostki Za damo, paczki ikon, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14, ikony, darmowe paczki ikon na iPhone, darmowe paczki ikon na iPad, darmowe ikony na. iPad, darmowe ikony na iPhone  System iOS 14 wprowadził kilka nowych funkcji takich jak możliwość zmiany domyślnej przeglądarki i aplikacji pocztowej, czy PiP. Jednak prawdziwym hitem okazały się widżety i możliwość zmiany wyglądu ekranu głównego. 1@2x 60 scaled

Trzecią i ostatnią stroną, którą chcemy Wam polecić jest Icons8. Jest to witryna na której znajdziecie wszelkiego rodzaju narzędzia do lepszego dostosowania ekranu głównego iPhone’a, od ikon i pakietów po zdjęcia i muzykę.

Jeśli ktoś z Was zdecydował się i zmienił wygląd ikon w swoim iPhone lub iPad to koniecznie podzielcie się nami Waszym dziełem. Wrzucajcie screeny na naszym Twitterze lub Facebooku.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry