OneTech27.09.2020
Darmowe paczki ikon dla iPhone i iPad z iOS 14 / iPadOS 14

System iOS 14 wprowadził kilka nowych funkcji takich jak możliwość zmiany domyślnej przeglądarki i aplikacji pocztowej, czy PiP. Jednak prawdziwym hitem okazały się widżety i możliwość zmiany wyglądu ekranu głównego.

Jeśli jeszcze nie wiesz, opisywaliśmy kilka dni temu prosty sposób, który umożliwia szybko i za darmo zmienić wygląd naszych ikon dostępnych w iOS i iPadOS.

W opisie nie ma niestety jednej rzeczy. Tej najważniejsze, czyli IKON. Dlatego dziś naprawiamy ten błąd i mamy dla Was najlepsze strony z darmowymi paczkami ikon dla iPhone i iPad z iOS 14 i iPadOS 14.

Flaticon

Pierwszą witryną, którą chcemy polecić, jest Flaticon. Znajdziecie na stronie zarówno pojedyncze ikony jak i całe paczki. Jest w czym wybierać!

Iconscout

Kolejną świetną witryną, w której można znaleźć pakiet ikon na iPhone’a, jest Iconscout. Strona oferuje dostęp do tysięcy ikon, zarówno tych z iOS jak i innych. Oprócz darmowych paczek na stornie są także specjalne pakiety premium.

Icons8

Trzecią i ostatnią stroną, którą chcemy Wam polecić jest Icons8. Jest to witryna na której znajdziecie wszelkiego rodzaju narzędzia do lepszego dostosowania ekranu głównego iPhone’a, od ikon i pakietów po zdjęcia i muzykę.

Jeśli ktoś z Was zdecydował się i zmienił wygląd ikon w swoim iPhone lub iPad to koniecznie podzielcie się nami Waszym dziełem. Wrzucajcie screeny na naszym Twitterze lub Facebooku.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl