Darmowe Spotify na tablecie i smartfonie!  nowosci Za darmo, Wideo, Tablet, Spotify za darmo, Spotify, Smartfon, iPhone, iPad, iOS, Free, Darmowe, AppStore, Apple, App Store, Aplikacja   Spotify 1300x700

Darmowe Spotify na tablecie i smartfonie!

Fani Spotify na całym świecie na pewno ucieszą się na te wieści. Firma planuje wprowadzenie, wraz z aktualizacją swojej aplikacji, możliwość słuchania muzyki bez abonamentu. Oferta obecnie dostępna tylko na Mac/PC, zawita również na smartfony i tablety.

Niestety poza reklamami będzie dodatkowo mały haczyk, słuchać będzie można tylko utworów znajdujących się w katalogu, a nie wszystkich dostępnych przez wyszukiwarkę. Można to ominąć, dodając do list tylko te utwory, które nam się podobają – zawsze jest to jakieś rozwiązanie.

Sam mam wykupiony abonament Spotify i trochę się dziwię, że komuś się chce tak bawić w reklamy i utrudnienia, przecież to tylko 20 zł miesięcznie, więc kwota śmieszna. Polecam wszystkim gorąco tą genialną usługę muzyczną. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

[app 324684580]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry