premiera iPhone 13

Data premiery iPhone 13 / 13 Pro i AirPods 3 ujawniona?

W oczekiwaniu na rychłą prezentację nowych gadżetów Apple w jednym z chińskich sklepów internetowych pojawiła się data premiery iPhone 13 i AirPods 3. generacji.

Według zrzutu ekranu, który został zamieszczony w chińskim portalu społecznościowym Weibo, premiera iPhone 13 / 13 Pro będzie miała miejsce 17 września, a AirPods trzeciej generacji będą dostępne w sprzedaży od 30 września.

Data premiery iPhone 13 / 13 Pro i AirPods 3 ujawniona? ciekawostki premiera iPhone 13, kiedy prezentacja iphone 13 pro, kiedy iPhone 13, iphone 13 pro kiedy premiera, iPhone 13 Pro kiedy, data rozpoczecia sprzedazy iPhone 13 pro, data rozpoczecia sprzedazy iPhone 13, data prezentacji iphone 13, data premiery iPhone 13  W oczekiwaniu na rychłą prezentację nowych gadżetów Apple w jednym z chińskich sklepów internetowych pojawiła się data premiery iPhone 13 i AirPods 3. generacji.
 iP13 sklep scaled

Warto zauważyć, że daty prezentowane w sklepie internetowym pokrywają się z prognozami analityka Wedbush Daniela Ivesa, który sugerował, że prezentacja Apple iPhone 13 odbędzie się 14 września, a w sprzedaży najnowsze iPhone’y dostępne będą właśnie od 17 września.

Jeśli chodzi o serię 13 to otrzyma ona bardziej zaawansowane kamery, mocniejszy i energooszczędnych procesor, ekrany z adaptacyjnym częstotliwości odświeżania, mniejszy notch, oraz pojemniejszą baterię.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top