Data premiery macOS Catalina ujawniona? polecane, ciekawostki Premiera, macOS Catalina, kiedy premiera macOS Catalina, catalina  Jak donosi macrumors, premiera systemu operacyjnego macOS Catalina, zaprezentowanego na WWDC 2019, odbędzie już na początku przyszłego miesiąca. Catalina 1

Data premiery macOS Catalina ujawniona?

Jak donosi macrumors, premiera systemu operacyjnego macOS Catalina, zaprezentowanego na WWDC 2019, odbędzie już na początku przyszłego miesiąca.

Na duńskiej stronie firmy Apple, znaleziono informację o tym, że uruchomienie usługi Apple Arcade dla macOS Catalina planowane jest na 4 października i to najprawdopodobniej właśnie tego dnia Apple wyda aktualizację systemu operacyjnego dla komputerów. Dlaczego? Ponieważ jak wiemy Apple Arcade nie jest kompatybilne z poprzednimi wersjami macOS. Do poprawnego działania usługi konieczne jest posiadanie najnowszej wersji macOS Catalina.

Data premiery macOS Catalina ujawniona? polecane, ciekawostki Premiera, macOS Catalina, kiedy premiera macOS Catalina, catalina  Jak donosi macrumors, premiera systemu operacyjnego macOS Catalina, zaprezentowanego na WWDC 2019, odbędzie już na początku przyszłego miesiąca. arcademacos 650x289

Podczas wrześniowej prezentacji Apple ogłosiło, że system operacyjny komputera zostanie wydany jesienią. Gdy tylko aktualizacja zostanie wydana damy Wam znać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry