wwdc2023

Data WWDC 2023 potwierdzona. Prezentacja iOS 17 obędzie się 5 czerwca

Firma Apple oficjalnie ogłosiła, że w dniach 5-9 czerwca 2023 roku odbędzie się konferencja dla deweloperów WWDC23 oraz prezentacja iOS 17.

Wydarzenie to jest jednym z najważniejszych w kalendarzu Apple, ponieważ pozwala na zaprezentowanie najnowszych technologii i udoskonaleń w systemach iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS. W tym roku konferencja odbędzie się w formacie online, jednakże w dniu otwarcia, deweloperzy i studenci będą mogli osobiście uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu w Apple Park.

Uczestników WWDC23 czeka wiele interesujących sesji, możliwości współpracy z innymi programistami oraz inżynierami Apple. Deweloperzy będą mieli również wyjątkową okazję, aby poznać nowe technologie i narzędzia, które pomogą im zrealizować ich projekty oraz wizje.

Prezentacja iOS 17 obędzie się 5 czerwca 2023 roku

Data WWDC 2023 potwierdzona. Prezentacja iOS 17 obędzie się 5 czerwca ciekawostki WWDC, WatchOS, tvos, technologie., programiści, prezentacja iOS 17, online, narzędzia, macos, konferencja, kiedy WWDC 2023, kiedy prezentacja systemu iOS 17, iPadOS, iOS, innowacje, deweloperzy, apple park, Apple  Firma Apple oficjalnie ogłosiła, że w dniach 5-9 czerwca 2023 roku odbędzie się konferencja dla deweloperów WWDC23 oraz prezentacja iOS 17. iOS17 1

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na konferencji będzie prezentacja nowej wersji systemu iOS – iOS 17. W poprzednich latach, Apple zaprezentowało wiele innowacyjnych funkcji, takich jak tryb ciemny, Apple Pay, Siri czy ARKit, więc nie ma wątpliwości, że i tym razem firma zaskoczy swoich użytkowników nowymi funkcjami i udoskonaleniami.

Czego możemy się spodziewać?

Na pewno nie brakuje spekulacji, ale można przypuszczać, że Apple będzie starało się poprawić interakcję między urządzeniami oraz wprowadzić kolejne usprawnienia w obsłudze urządzeń.

Jak podkreśla Susan Prescott, wiceprezes Apple ds. ogólnoświatowych relacji z programistami, WWDC to czas, kiedy Apple ma okazję nawiązać kontakt z utalentowanymi programistami z całego świata. Firma zawsze stawia na innowacje i pomaganie programistom w tworzeniu najlepszych aplikacji, dlatego na konferencji będzie można skorzystać z wyjątkowych narzędzi i wskazówek, które pozwolą na jeszcze lepsze projektowanie aplikacji i korzystanie z urządzeń Apple.

Ważną informacją dla zainteresowanych uczestnictwem w osobistym wydarzeniu w Apple Park jest fakt, że liczba miejsc będzie ograniczona, więc najlepiej nie zwlekać z rejestracją. Szczegółowe informacje na temat składania wniosków można znaleźć na stronie Apple Developer.

Kto z Was czeka na prezentację iOS 17? A może czekacie na nowego watchOS 10, iPadOS 17  lub macOS 14? Dajcie znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top