Data WWDC19 oficjalnie potwierdzona przez Apple polecane, ciekawostki wwdc19, prezentacja iOS 13, kiedy iOS 13, keynote 2019, iOS 13 beta 1, iOS 13, Apple  I to jest bardzo dobra informacja. Już 3 czerwca o godzinie 19 odbędzie się Keynote otwierające tegoroczne WWDC. Jest to oficjalna informacja potwierdzona przez Apple. WWDC19

Data WWDC19 oficjalnie potwierdzona przez Apple

I to jest bardzo dobra informacja. Już 3 czerwca o godzinie 19 odbędzie się Keynote otwierające tegoroczne WWDC. Jest to oficjalna informacja potwierdzona przez Apple.

Właśnie w sieci pojawiła się oficjalna informacja prasowa, Apple w której gigant z Cupertino zachęca do rejestracji osób, które chcą wziąć udział w WWDC19. Impreza dobędzie się w dniach od 3 do 7 czerwca w San Jose.

Zatem jest to oficjalne potwierdzenie, że Keynote otwierające WWDC19 odbędzie się 3 czerwca i tego dnia zostanie zaprezentowany światu międzyinnymi najnowszy system iOS 13. Prezentacja nowych systemów zawsze odbywa się pierwszego dnia, więc zapewne i tak będzie w tym roku.

Data WWDC19 oficjalnie potwierdzona przez Apple polecane, ciekawostki wwdc19, prezentacja iOS 13, kiedy iOS 13, keynote 2019, iOS 13 beta 1, iOS 13, Apple  I to jest bardzo dobra informacja. Już 3 czerwca o godzinie 19 odbędzie się Keynote otwierające tegoroczne WWDC. Jest to oficjalna informacja potwierdzona przez Apple. keynote

Po konferencji najprawdopodobniej jak co roku zostaną udostępnione deweloperom pierwsze bety systemów w tym pierwsza beta iOS 13. Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry