DetailedPowerUsage ma już dostęp do kondycji baterii cydia-i-jailbreak   Kondycja baterii w fazie testowej jest obecnie dostępna na iOS 11.3 i poprzednie wersje systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple teoretycznie nie mają dostępu do tej funkcji. Bateria 1300x700

DetailedPowerUsage ma już dostęp do kondycji baterii

Kondycja baterii w fazie testowej jest obecnie dostępna na iOS 11.3 i poprzednie wersje systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple teoretycznie nie mają dostępu do tej funkcji.

Na szczęście z pomocą przychodzi wtyczka DetailedPowerUsage w wersji 1.0.2b.

Nowości:

  • możliwość sprawdzenia pochodzenia baterii (oryginał lub zamiennik firmy trzeciej). Funkcja nadal jest w fazie testów, więc może być niedokładna.
  • ręczne odświeżanie stanu baterii
  • wyświetlanie lub nie działających procesów
  • wyświetlanie kondycji baterii
  • poprawki w interfejsie
  • wyświetlanie czasu używania danej aplikacji lub procesu
  • czas używania baterii od ostatniego naładowania

DetailedPowerUsage w pełni zastępuje DetailedBatteryUsage, co pokazują nowe funkcje, których z pewnością nie znajdziecie w poprzedniej wtyczce. Będziecie mogli sprawdzić kondycję baterii mając iOS od 9 do 11.1.2. Ponadto wtyczka sprawdza również informacje o używanej w danym momencie ładowarce, co również może okazać się przydatne.

Dodatek jest dostępny w ponad 30 językach, wliczając w to Polski, ale autor nie wyklucza dodania kolejnych do swojej bogatej listy.

DetailedPowerUsage ma już dostęp do kondycji baterii cydia-i-jailbreak   Kondycja baterii w fazie testowej jest obecnie dostępna na iOS 11.3 i poprzednie wersje systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple teoretycznie nie mają dostępu do tej funkcji. yDz0fbg

Po instalacji nie musicie robić respringu, ale musicie wyjść z Ustawień, aby zakończyć instalację dodatku. Pamiętajcie, że nie jest on kompatybilny z DetailedBatteryUsage, ponieważ obie wtyczki korzystają z tych samych metod sczytywania danych o używaniu baterii w urządzeniu. Ponadto możecie wyłączyć wtyczkę przechodząc do Ustawienia ? Bateria.

DetailedPowerUsage ma już dostęp do kondycji baterii cydia-i-jailbreak   Kondycja baterii w fazie testowej jest obecnie dostępna na iOS 11.3 i poprzednie wersje systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple teoretycznie nie mają dostępu do tej funkcji. P1oE2gj

Nie narzekajcie na pojawiające się błędy podczas użytkowania, ponieważ obecnie nowa wtyczka jest w fazie beta testów, więc błędy są wliczone w ryzyko używania nieukończonej wersji. W tym momencie możecie ją pobrać dodając https://legitcomputerwhisperer.github.io do źródeł w Cydii. W przyszłości DetailedPowerUsage pojawi się w repo BigBoss, ale z tym trzeba poczekać do wydania stabilnej wersji.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry