tamagoczi

Deweloper zamienił dynamiczną wyspę w iPhone 14 Pro w Tamagotchi

Dynamiczna wyspa, czyli nowe wycięcie ekranu w iPhone 14 Pro może stać się domem dla kota, psa czy jeża. Autorem pomysłu jest twórca aplikacji Apollo.

Twórca aplikacji Apollo, wypuścił aktualizację w której prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na możliwości wycinania ekranu iPhone’a 14 Pro.

„ Okej, myślę, że znalazłem najlepszy pomysł na Dynamic Island na iPhone 14 Pro. Dodałem kota, który mieszka tam jak Tamagotchi i po prostu spędza czas i robi słodkie rzeczy, gdy przeglądasz Reddit w mojej aplikacji (Apollo) ”, napisał na Twitterze programista. I dodał wideo z demonstracją.

A co z użytkownikami iPhone’a 14 i innych modeli, które nie mają Dynamic Island? Deweloper proponuje umieszczenie „pikselowych przyjaciół”, jako widgetu na ekranie blokady dowolnego iPhone’a. Niestety nie jest on tak żywy i interaktywny, ale wciąż zabawny.

Samych postaci jest pięć: kot, pies, jeż, lis i aksolotl. Być może jest to najsłodsza implementacja funkcji Dynamic Island. Co o tym myślicie?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry