ios16

Deweloper zdobył profil do instalacji iOS 16 beta na kilka godzin przed WWDC

Jeden z deweloperów zdobył oficjalny profil do instalacji iOS 16 beta na kilka godzin przed startem WWDC 2022 i oficjalną prezentacją systemów Apple.

Do oficjalnego ogłoszenia nowych systemów operacyjnych Apple’a zostało już tylko kilka godzin, a jeden z użytkowników użytkownika Twittera zdążył już zdobyć profil do instalacji wersji beta iOS 16.

Deweloper był nawet w stanie zainstalować profil na swoim iPhone, ale niestety nie jest w stanie pobrać systemu, ponieważ serwer Apple przechowujący iOS 16 jeszcze nie działa.

Deweloper zdobył profil do instalacji iOS 16 beta na kilka godzin przed WWDC ciekawostki skad pobrac profil do ios 16, profil do instalacji iOS 16, jak zainstalowac ios 16, ios 16 profil download, ios 16 download  Jeden z deweloperów zdobył oficjalny profil do instalacji iOS 16 beta na kilka godzin przed startem WWDC 2022 i oficjalną prezentacją systemów Apple. iOS16 profil
Profil do instalacji iOS 16

Pamiętajcie aby być dzisiaj po godzinie 19 z nami. Jako jedni z pierwszych w Polsce przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Dla osób, które będą chciały zainstalować iOS 16 beta 1 przygotowaliśmy już teraz poradnik pokazujący jak tego dokonać – iOS 16 beta 1 – kiedy, skąd pobrać i jak zainstalować? Kilka dni temu poznaliśmy także datę wydania publicznej bety iOS 16. Więcej informacji na ten tutaj – publiczna beta iOS 16 – kiedy? Data wydania ujawniona

Jeśli jesteś ciekaw co Apple zaprezentuje na poniedziałkowej konferencji oprócz nowych systemów to kliknij po więcej informacji w  – ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top