Deweloper zmodyfikował starego iPod Classic i dodał do niego Spotify oraz Wi-Fi polecane, ciekawostki Wideo, Spotify na iPod, iPod Classic, iPod  Deweloper Guy Dupont zmodyfikował iPoda Classic czwartej generacji, wprowadzonego w 2004 roku i dodał do odtwarzacza Wi-Fi i Spotify. iPod spotify

Deweloper zmodyfikował starego iPod Classic i dodał do niego Spotify oraz Wi-Fi

Deweloper Guy Dupont zmodyfikował iPod Classic czwartej generacji, wprowadzonego w 2004 roku i dodał do odtwarzacza Wi-Fi i Spotify.

W rzeczywistości z oryginalnego iPoda pozostaje tylko korpus i kółko do klikania. Prawie wszystkie inne komponenty zostały wymienione.

Wewnątrz znajduje się Raspberry Pi Zero W o wartości 10 USD, więc iPod Classic ma Wi-Fi i Bluetooth. Deweloper musiał także wymienić standardową baterię na nową o pojemności 1000 mAh. Odtwarzacz jest teraz ładowany przez micro USB, 30-pinowe złącze Apple nie działa.

Najdroższą częścią był kolorowy wyświetlacz za 40 dolarów. Całkowity koszt komponentów to mniej niż 100 USD.

Po zmodyfikowaniu sprzętu DuPont stworzył aplikację Spotify dla Raspberry Pi przy użyciu Spotify API. Zmienił interfejs aplikacji, aby był podobny do systemu iPod.

Spotify na iPodzie może wyszukiwać utwory, odtwarzać utwory, albumy i listy odtwarzania.

Deweloper nie zamierza sprzedawać niestandardowego iPoda , ale szczegółowo omówił wymianę sprzętu i opublikował kod źródłowy aplikacji Spotify dla Raspberry Pi na GitHub.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry