Diablo Immortal, dostępne w przedsprzedaży w App Store gry-i-aplikacje, ciekawostki premiera Diablo Immortal na iPhone, Diablo Immortal w App Store, Diablo Immortal  Po ostatnich, niezbyt szczęśliwych dla Blizzarda latach, których kulminacją było przejęcie przez Microsoft, ślad po Diablo Immortal nieco zaginął. Na szczęście zapowiadana w 2018 roku, długo oczekiwana oficjalna data premiery wreszcie się zbliża. diablo 1 1300x700

Diablo Immortal, dostępne w przedsprzedaży w App Store

Po ostatnich, niezbyt szczęśliwych dla Blizzarda latach, których kulminacją było przejęcie przez Microsoft, ślad po Diablo Immortal nieco zaginął. Na szczęście zapowiadana w 2018 roku, długo oczekiwana oficjalna data premiery wreszcie się zbliża.

Diablo Immortal można już zamówić w przedsprzedaży w App Store. Oficjalna premiera obędzie się 30 czerwca. Oprócz zamówienia przedpremierowego dostępnego w Apple Store, proponujemy również odwiedzić stronę internetową i zarejestrować się, aby wziąć udział w testach beta.

Aktywacja zamówienia przedpremierowego w App Store da Ci jedynie dostęp do automatycznego pobrania gry, który będzie gotowy na Twoim urządzeniu już pierwszego dnia.

Diablo Immortal wygląda naprawdę dobrze. Jakie są Twoje oczekiwania wobec tej gry? Daj nam znać w komentarzach.

Link do App Store dostępny jest tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top